Menu

Padişah Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Padişah Çiğ Köfte; 2000 yılında çiğ köfte üretimi ve satışı yapmaya başlayarak, ardından franchising altyapısını kurmuştur. Tüm Türkiye genelinde hizmet veren firma, artık yurt dışında da yeni şube açılışları yapma kararı almıştır ve yurt dışından gelen franchising taleplerini değerlendirerek, bu lezzeti herkesle buluşturmayı ve sevdirmeyi hedeflemektedir. Yurt dışına açılma planları yapan firma, aynı zamanda ülkemizin tüm illerinden gelen bayilik taleplerini beklemektedir.

Padişah Çiğ Köfte bayilik

Firma olarak insan sağlığına verdiği önemi ve değeri ürünleri ile gösteren, hijyen ve temizlik kurallarına uygun üretim yapmaya gayret gösteren Padişah Çiğ Köfte, işlerini şeffaf olarak yürütmektedir. Sürekli gelişime açık olan ve sektördeki yenilikleri takip eden firma, bu sayede müşteri taleplerini de en iyi şekilde karşılamaktadır ve tüketici damak zevkine verdiği önemi göstermektedir. Çiğ köfte üretiminden sunum aşamasına kadar oldukça hassas ve özenli olan firma, güler yüzlü personelleri ile müşteri memnuniyetini daimi kılmaktadır. Ülkemizin geleneksel lezzetini ileriki nesillere de aktarmayı amaçlayan firma, yurt dışında da nam salmayı hedefliyor. Bu eşsiz lezzeti herkes tatsın diye bayilik kampanyaları düzenleyen ve her bütçeden girişimcinin markanın bayiliğini almasına olanak sağlayan firma, ürünlerinde yüzde 100 doğal ve katkısız malzemeler kullanmaktadır.

Meşhur Padişah Çiğ Köfte bayilik avantajlarını yakalamak isteyen girişimciler firma ile iletişime geçerek kısa sürede kendi işletmelerinin sahibi olabilirler. Bir süreliğine bayilik başvuru yapan yatırımcılardan franchising bedeli almayan ve ücretsiz bayilik veren firma, bu sayede az bir yatırım ile kendi işinizin başına geçmenize olanak tanıyor. Sizler de bu kampanyadan yararlanarak, birikimlerini en doğru şekilde değerlendirebilirsiniz.

Padişah Çiğ Köfte Bayilik Şartları:

Franchising sisteminin yanı sıra son yıllarda kendi adına çalışmak isteyen yatırımcılara da hitap etmeye başlayan Padişah markası, birlikte çalışmak isteyen girişimcilere kendi adlarına ait tabela kullanmalarına ve kendi dükkan konseptlerini oluşturmaya olanak tanıyor. Sürpriz promosyonları ile sürekli yenilikçi fikirler öne süren firmanın bayilik altyapısına dahil olmak isteyen girişimciler ise, aşağıda yer alan bayilik şartlarını okuduktan sonra başvurularını yapabilirler.

  1. Bayilik açılışından isim hakkı bedeli ve franchise bedeli gibi ek ücretler talep edilmemektedir.
  2. Yurt içi ve yurt dışına bayilikler verilmektedir.
  3. Bayilik almak isteyen kişilerin kiralayacakları iş yerini firmaya bildirmeleri gerekmektedir. İş yerinin merkezi bir konumda seçilmesi önemlidir.
  4. Marka adı altında bayilik açacak olan girişimcilerin marka kurumsal kimliğine uygun bir şekilde dükkan dekorasyonu yapması şarttır.
  5. Reklam ve promosyon kampanyalarından ücret talebinde bulunulmamaktadır.

Padişah Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hemen çiğ köfte bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Padişah Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: Yigitler mah. Yigitler cad. Yigitler apt 7/A SİVAS

Tel: 0346 223 61 23

E-posta: info@padisahcigkofte.com

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir