Menu

Afiyet Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Afiyet Çiğköfte, 1999 yılından beri gıda sektöründe faaliyet göstermekte olup, bayilik sistemi ile girişimcilere yeni iş fırsatı tanımaktadır. Çiğköfte sektörünün öncü firmalarından biri olan Afiyet, yılların deneyim ve tecrübesinden faydalanarak ve müşteri odaklı çalışarak, her geçen gün bayi sayısını arttırmaktadır. Şu an 300’den fazla bayisi ile Türkiye genelinde hizmet vermeye devam eden firma sürekli gelişmektedir ve yenilikçi bir yol izlemektedir.

Afiyet Çiğköfte bayilik

Kaliteli hizmet anlayışına sahip olan Afiyet çiğ köfte, hijyenik koşullarda üretim yapmakta olup, Türkiye genelindeki tüm bayilerine vakumlu çiğköfteleri İstanbul’dan göndermektedir. Etsiz çiğ köfte üretiminden paketleme ve sevkiyat aşamasına kadar titizlikle çalışan firma, uzman personeli ile üretilen çiğköfteleri bayilere aynı tazeliğinde ve aynı lezzet standartlarında göndermektedir. Kalitesini ve lezzetini ispatlayan firma, franchising sistemi ile tüm illere bayilik dağıtmaya devam etmektedir.

Afiyet çiğköfte bayilik avantajı ile orta gelirli girişimciler kendi işlerini kurabilirler ve kar marjı yüksek bir işte çalışmanın keyfine varabilirler. Afiyet markası ve logosu altında çiğköfte satışı yapmak isteyen girişimciler için cazip avantajlar da mevcuttur. Üretimi yapılan çiğköfteler tüm bayilere gıda mühendisleri kontrolünden geçtikten sonra gönderilmektedir.

Afiyet Çiğköfte Bayilik Şartları:

Afiyet çiğköfte bayiliği almak isteyen girişimciler için firma iki farklı bayilik paketi seçeneği sunmaktadır. Bayilik paketlerinin ilki sadece 2.500 TL’dir ve içerdiği avantajlı kurulum paketi ile tüm dükkan ihtiyacı karşılanmaktadır. Yine bir diğer çiğköfte bayilik paketi yatırım bedeli 5.000 TL’dir ve bu pakette de dükkan kurulumunda gerekli olacak pek çok malzeme mevcuttur. Açılış günü için de hediye çiğköfte, lavaş ve acı sos gönderilmektedir. Bu fiyatlara KDV dahil değildir ve kargo ücretleri de bayi başvurusu yapan kişiye aittir.

  1. Bayilik başvurusu yapan yeni girişimcilerden isim hakkı ücreti talep edilmemektedir.
  2. Gıda sektörüne istekli girişimcilere öncelik verilmektedir.
  3. Dükkan kurulumu için gerekli tüm malzemelerin gönderimi İstanbul’dan olmaktadır.
  4. Seçilen dükkanın lokasyonu ve iç genişliği firma tarafından kontrol edilmektedir.
  5. Bayilikten ayrılmak isteyenler için herhangi bir yaptırım bulunmamaktadır ve serbest koşullar mevcuttur.
  6. Tüm bayilere pazarlama ve reklam desteği sağlanmaktadır.

Afiyet Çiğköfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Firma iletişim bilgileri:

Adres: Ulucami Mah. Gölbaşı Cad.NO:368 SÜMEREVLER/ADIYAMAN

Tel: 0541 868 20 10

E-posta: afiyetkofte@hotmail.com

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir