Menu

Altıntepsi Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Altıntepsi Çiğ Köfte, 2004 yılında Güneşli’de açılan ilk şubesi ile gıda sektöründe hizmete başlamıştır. Firma Türkiye genelinde şube sayısını arttırarak sektörün 1 numarası olmaya aday hale gelmiştir. Çok kısa vadede büyük bir ivme kat ederek bu geleneksel lezzeti geniş kitlelerin damak tadına ulaştıran Altıntepsi, başarısını yeni yatırımcılar ile paylaşmayı bekliyor. Ülke genelinde şubeleri olan firma aynı zamanda yurtdışında da yeni şubeler açarak çiğ köfte kültürünü ülkemiz sınırlarının dışına da taşımayı hedeflemektedir.

Altıntepsi Çiğ Köfte Bayiliği

Altıntepsi Çiğ Köfte ilk şube açılışının hemen ardından artan talepler ve beğeniler doğrultusunda yeni şubeleri bünyesine dahil etmeye başlamış ve kısa sürede aranan lezzet haline gelmiştir. Müşterilerin damak tatlarına hitap eden etsiz çiğ köfte ve diğer ürünlerinde kaliteden ve hijyenden ödün vermeyen firma, önemli başarılar elde etmeye devam etmektedir. Yatırımcılar için de az bir maliyet ile düşük riskli bir bayilik avantajı sunan firmanın marka adı Türkiye genelinde her geçen gün bilinirliğini arttırmaktadır. Çiğ köfte sektöründe kalite ve başarıları ile adından söz ettiren firma, bu sayede franchise sayısını da sürekli arttırıyor ve bu aile her geçen gün büyüyor. Ülke genelinde 64’den fazla şubesi olan Altıntepsi, yurtdışından da aldığı talepleri değerlendirmektedir. Master franchise taleplerini de değerlendirme aşamasında olan firma, görüşmelerini halen sürdürüyor. Yakında yurtdışında özellikle Avrupa ve komşu ülkelerde faaliyet göstermeye başlayacak firmanın bayilik ağına katılarak sizler de bu mutlu ve başarılı ailede yerinizi alabilirsiniz. Ulusal alanda da marka sahibi olabilmek adına sürekli araştırmalar yapan ve ürün çeşitliliğini sürekli arttırma yoluna giden firma, her kesime ulaşmayı amaç haline getirmiştir. Bölgesel alanda da zirvede kalma hedefiyle yola çıkan çiğ köfte markası müşteri ihtiyaçlarına göre kendini yenileyen ve alanındaki tüm gelişmeleri takip eden genç ve dinamik ekip ruhu ile yatırımcılar için avantajlar sunmaya devam ediyor.

Hırslı ve güvenilir marka çiğ köfte içeriğinde hiçbir katkı maddesi ve insan sağlığını riske edecek malzemeler kullanmamaktadır. Herkesin gönül rahatlığı ile sofralarında servis edebileceği çiğ köfte ve diğer ürünlerini güçlü dağıtım ağı ile kalite anlayışını da benimseyerek en iyi şekilde yansıttığını söyleyebiliriz.

Altıntepsi Çiğ Köfte bayilik ağına dahil olmayı düşünen yatırımcılar için oldukça avantajlı ve düşük maliyetli olanaklar belirlenmiştir. Franchise sistemine katılmak isteyen yeni yatırımcıların karşılaması gereken bayilik şartları firma tarafından duyurulmuş olup aşağıda da yer almaktadır.

Altıntepsi Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Altıntepsi Çiğ Köfte, yeni girişimcilerin bütçelerine göre esnek bir plan oluşturmakta ve bayilik paketini en ideal hale getirmektedir. Pratik çözümler sunan firma ile sizler de sürdürülebilir ve yatırımın kısa sürede kazanca dönüştüğü bir işe sahip olabilirsiniz. Altıntepsi markasını ülke geneline tanıtmayı amaçlayan firmanın bayilik şartları aşağıda listelenmiştir.

  1. Finansal tecrübeye sahip ve girişimci ruhu ile başarma azmi olan franchise adayları aranmaktadır.
  2. Firma başarılı bir iş tecrübesine sahip adayları bayilik ağına beklemektedir.
  3. Firma tarafından yatırımcılardan talep edilen finansal gücün olması aranan özellikler arasındadır.
  4. Şubelerin yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu lokasyonda seçilmesi önceliktir.
  5. Dükkan cephesi en az 3 m ve genişliği 15 m2 üzerinde olmalıdır.
  6. Franchise anlaşma süresi 1 yıl olarak belirlenmiştir.
  7. Lokasyon seçimi, eleman işe alımı ve eğitimi, danışma hizmeti firma tarafından sağlanmaktadır.
  8. Reklam katkı bedeli ve ciro üzerinden pay alınmamaktadır.

Altıntepsi Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Firma iletişim bilgileri:

Tel: +90 212 651 19 41

Tel (2): +90 212 489 21 19

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir