Menu

Battalbey Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


BATTALBEY Çiğ Köfte, Türkiye’nin neredeyse tüm illerinde şubeleri olan köklü bir firmadır. Çiğ köfte sektöründe “A kalite” hizmet anlayışını benimseyen ve çok sayıda iş ortağı ile her geçen gün büyüme kat eden markanın üretim kapasitesi de sürekli artmaktadır. Ülke genelinde kalitesini ispatlayan firmanın misyonu, bu lezzeti dünya ile de tanıştırmak ve uluslar arası alanda da söz sahibi olmaktır.

Battalbey Çiğ Köfte Bayiliği

Battalbey Çiğ Köfte turizm, inşaat, tekstil ve gıda sektöründe faaliyet göstermeye devam etmektedir. Marka hammadde tedarik ettiği gibi üretim ve nakliye aşamasını da bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bayilik sistemi ile pazarlama alanında önemli bir yol alan firma, sofralara lezzetli olduğu kadar kaliteli çiğ köfte sunmanın keyfini dile getiriyor. Çiğ köftede kalitenin adresi olduğunu her defasında vurgulayan firma aynı zamanda dini duyarlılığa uygun gıda üretimi yaparak vizyonunu her daim geniş tutmaktadır. Türkiye genelinde açmış olduğu şubeler ile saygın bir yere gelen Battalbey, her türlü görüş ve şikayeti dikkate alarak sürekli kendini yenilemekte ve geliştiren bir gıda firmasıdır. Kalite standartlarına uygun çiğ köfte üretimi yapan ve en uygun fiyata piyasaya süren firma, tüketici ve çevre sağlığını her şeyden üstün tutuyor. Ürünlerin her aşamasında titiz ve hijyen kurallarını önemseyen firma, müşteri gözünde de kısa sürede saygınlık kazanmıştır.  İnsan sağlığına değer veren ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan Battalbey, ailesine kattığı yeni bayiler ile de Türkiye ve dünyada zirve yapmayı ilke edinmiştir.

Çiğ köfte bayilik denince akla ilk gelen firmalardan biri olan Battalbey, kaliteli malzemeden üretilen çiğ köfteyi ucuza sofralara getirmenin gururunu yaşamaktadır. Bayileri ile birçok ilde bu lezzet artık ulaşılabilir olmuştur. Ürünlerinde inorganik malzeme kullanmadığını ve 1.kalite çiğ köfte üretimi yaptığını her daim belirten firma, bu sektöre giriş yapmayı planlayan yatırımcılar için de çok cazip franchising sistemi oluşturmuştur. Battalbey ailesine katılmak isteyen yatırımcılar, uygun koşullar ve bütçe ile bu aileye katılabilir.

Battalbey Çiğ Köfte bayilik almayı planlayan yatırımcılardan taleplerini olabildiğince minimum tutmuştur. Battalbey markası adı altında çiğ köfte satışı gerçekleştirmek isteyen herkes, başvuru yaparak ve ardından firmanın tüm taleplerini yerine getirerek şube açılışından sonra düzenli gelir elde etmeye başlayabilirler. Bayilik ücreti talep edilmemektedir. Kendi karını %5 olarak tutmakta olup, bayiler için sunduğu kar oranı %100 ve üzeridir.

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Battalbey markası sektörde uzman deneyimleri ve kalite anlayışını ailesine dahil ettiği yeni bayileri ile paylaşıyor ve müşteri portföyünü de sürekli arttırmakta olan firma yeni yatırımcıların şube açılışında ve sonrasında destek vermeyi sürdürüyor. Battalbey’in bayilik ağına dahil olmak isteyenler için aşağıda bayilik şartları listelenmiştir.

  1. Bayilik başvurusu yapan kişilerin öncelikle dükkanı bulması ve tüm tadilat işlemlerini tamamlamış olması gerekmektedir. Dükkanın merkezi ve cadde üzerinde olması tercih sebebidir.
  2. Marka konseptine uygun dükkan tasarımı maliyeti yatırımcılara aittir.
  3. Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra ürün siparişi verilmektedir.
  4. Bayilik sisteminden isim hakkı bedeli, kaparo, teminat ve benzeri ek ücret talebi olmamaktadır. Dükkan açılış masrafları şahıslara aittir.

Battalbey Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Firma iletişim bilgileri:

Tel: +90 555 324 84 23

E-posta: info@battalbey.com.tr

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir