Menu

Beyoğlu Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Beyoğlu Çiğ Köfte, 2012 yılında kurulmuş  Malatyalı bir aile kuruluşudur. Beyoğlu Çiğ Köfte bünyesinde 100’ü aşkın Franchise bayisi bulunmakta ve her geçen gün bayi sayısı artmaktadır.

Beyoğlu Çiğ Köfte de olmak üzere bir aile şirketi olarak kurulan firma bugüne kadar gıda ve başka diğer sektörlerde olmak üzere 5.000’den fazla kurumsal müşteriye hizmet vermiş, ülkesi için istihdam alanları açmak ve Milli Ekonomiye katma değer sağlamayı kendine bir görev edinmiş örnek bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Çözüm ortağı olduğu müşterilerine üst düzey bir verimlilik ve kârlılık sağlayarak sinerji oluşturmaktadır.

Beyoğlu Çiğ Köfte kendi misyonunu; “ilkeli ve dürüst ticaret ile başarıyı yakalamak, daha çok kişiye kaliteli iş imkanı sağlarken, hizmet verdiği sektörün en iyisi olmaya çalışmak” olarak açıklamaktadır.

Beyoğlu Çiğ Köfte kendisine hedef olarak;”ülkemizi dünya pazarında en iyi şekilde temsil etmektir” şeklinde belirlemiştir.

Beyoğlu Çiğ Köfte açılışa özel 5.000 TL’lik bir teşvik paketi hazırlamıştır. Açılışa özel olarak hazırlanan teşvik paketinin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz

Beyoğlu Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Firmadan bayilik alabilmek için öncelikle; araç ve yaya trafiğine yakın, çok yakınında çiğ köfteci bulunmayan ve minimum 15 metrekare olan, aylık kirası 2000 TL’yi geçmeyen bir dükkanın ideal bir tercih olacağı düşünülmüştür. Ayrıca çevresinde; cafe, internet cafe, kıraathane, fırın, berber, hastane, askeriye, üniversite gibi kurumlardan en az birkaç tanesinin bulunması bayilik alacak kişi veya fimanın işini son derece kolaylaştıracaktır.

Beyoğlu Çiğ Köfte’nin belirlediği bu şartlar, firmanın uzun yılların verdiği tercübe sayesinde ortaya çıkan ve bayilik alacakların hedeflerine ulaşmasını garanti altına alan deneyimlerden oluşmaktadır. Yukarıda belirtilen şartlara uygun bir işyeri bulduysanız tek yapmanız gereken firma ile iletişim kurmaktır. Yukarıdaki şartlara ilave olarak sırasıyla;

1- Firma personeli bayilik alınacak adrese gelerek, iş yerini ve çevresini inceleyerek rapor çıkaracaktır.
2- Gelen rapora göre satış uzmanı personeli tarafından size en uygun satış stratejisini belirleyecektir.
3- Rapor sonunda karşılıklı sözleşmeler yapılıp, ödeme teslim alındıktan sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde ürünlerinizin teslim edileceği belirtilmektedir.
4- Kurulumlar tamamlandıktan sonra firmanın profesyonel ekibi tarafından verilecek olan eğitim sayesinde iş için yeterli donanıma sahip olunması sağlanacaktır.
5- Son dokunuşlar yapıldıktan sonra açılışınıza ilgili personel gönderilerek yardım edilecek.
6- Ardından çağrı merkezimiz tarafından düzenli olarak aranacak ve eksiklerinizin giderilmesi sağlanacak.
7- İş akışınız rahatlatılıp, düzene koyulduktan sonra günlük siparişleriniz alınacak.
8- Satış rakamlarınıza ve çalışma şeklinize göre uygun görüldüğü taktirde alt bayiler oluşturmanıza ve çevrenizdeki işyerlerine ürün tedarik ağı oluşturarak ek gelir sağlamanıza yardım edilecek.

Beyoğlu Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Beyoğlu Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Beyoğlu Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve marka tarafından bayiliklere sağlanan imkanlar hakkında daha detaylı bilgi edinmek için firmanın resmi bayilik sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız.

Beyoğlu Çiğ Köfte İletişim Bilgileri

Güneşli Mh. Evren Cd. 1262 sk. No:11/A/B Bağcılar / İstanbul – Türkiye

Tel: +9⁠⁠⁠0 530 512 43 41

E-posta: info@beyoglucigkofte.com

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir