Menu

Cesa Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Cesa Çiğ Köfte, ilk olarak 2007 yılında gıda sektörüne giriş yapmış olup, bu lezzeti kendi tecrübeleri ile birleştirerek kısa süre içerisinde geniş bir müşteri portföyüne ulaşmıştır. Anadolu’dan gelen bu yöresel lezzeti kendi markası ile yeniden tanıtan ve ailesine dahil ettiği şubeler ile daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen firma, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden hedefleri doğrultusunda önemli yatırımlar da yapmaya devam ediyor.

Cesa Çiğ Köfte Bayiliği

Cesa Çiğ Köfte hem ülkemizde hem de yurtdışında faaliyet gösteren bir firmadır. Geniş bir şube ağına sahip olan firma düzenli olarak marka tanıtım ve pazarlama etkinliklerine katılmakta olup, yurtdışında da bu geleneksel etsiz çiğ köfte lezzetimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Geçmişten gelen tecrübeleri ilk açtığı şube ile müşteriye sunan ve damak tadına hitap eden firma kısa sürede izlediği vizyonu sayesinde başarılarını her geçen gün katlamakta olup, sektörün yurtdışındaki öncüsü olma yolunda da ilerlemeyi sürdürüyor. Fuar ve diğer etkinliklere katılmayı ihmal etmeyen firmanın ailesi sürekli genişlemektedir. Yeni yatırımcıları bekleyen Cesa, ürün ve hizmetleri ile herkesi memnun bırakıyor. 1500m2’lik büyüklükte bir alan içerisinde üretim tesisi bulunan firma bu yüksek üretim kapasiteli fabrikadan tüm Türkiye genelindeki şubelerine ürünlerini en sağlıklı şekilde ulaştırıyor. Oldukça fazla şube ağı bulunan firmanın tüm satış noktalarına götürdüğü hizmet aynı kalitededir. Ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen firma, layık görüldüğü sertifikalar ile de profesyonel hizmet anlayışını bizlere en iyi şekilde kanıtlıyor.

Yurtdışında öncü olmaya aday çiğ köfte markası Cesa, şu an da Almanya, Bulgaristan, Makedonya, Azerbaycan ve Fransa’da şubelere sahiptir. Bu ülkelerde de franchising tekliflerini değerlendiren firma aynı zamanda diğer ülkelerde de şube açmayı hedefliyor. Gıda sektöründe sürekli gelişen ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen firma; ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve HELAL22 Yönetim Sistemi şartları doğrultusunda etsiz çiğ köfte üretimine devam ediyor. Marka ürünlerinin hiçbirinde katkı maddesi bulunmadığını gönül rahatlığı ile açıklamakta olup, sağlık ve hijyen koşullarına uygun üretim yapmaktadır.

Cesa Çiğ Köfte Bayilik Şartları:

Cesa markası çiğ köfte sektöründe hedeflerini uzman görüşleri, deneyim ve yılların tecrübesi ile birleştirerek planlı bir büyüme kat ediyor.  Saygın bir kuruluş olarak yeni yatırımcıları da ailesine bekleyen firma, herkese avantajlı bayilik imkanı sunuyor. Sizler de küçük birikimlerinizi değerlendirmek amacıyla firmayla irtibat kurabilir ve bütçeniz dahilinde esnek bayilik avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aşağıda firma tarafından talep edilen bayilik şartları ve sunulan fırsalar liste halindedir.

  1. Dükkan seçimi sırasında firma ile irtibat halinde olarak, firma tarafından da kabul görecek merkezi bir yerde şube açılması öncelikli olmaktadır.
  2. Yeni şubelerin dekorasyonu firma ölçütlerinde yapılmalıdır.
  3. Şube açılışından sonra da firma yeni yatırımcıların yanında olup destek vermektedir.
  4. Yurt içi ve yurtdışı yeni şube açılışları öncesinde yatırımcılara gerekli tüm eğitimler verilmektedir.

Cesa Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Tel: +90 212 858 13 31

Faks: +90 212 858 13 36

E-posta: info@cesacigofte.com.tr

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir