Menu

Çiğ Köfte Bayiliği İçin Kredi Desteği


Türk milleti hem yemeklerde hem de atıştırmalık olarak çiğ köfteyi çok sevmektedir. Her yaştan insanın neredeyse her gün tükettiği ve sağlık açısından da çok faydalı olduğu bilinen çiğ köfte, son yıllarda insanlar için kazanç kapısı olmaya başlamaktadır. Çiğ köfte dükkanlarının ve markalarının sayısı gün geçtikçe artmakta, Türkiye genelinde birçok insan bu sektör içinde faaliyet göstererek kazanç elde etmeyi düşünmektedir.

Piyasa genelinde hali hazırda bulunan bir markanın bayiliğini almak, çiğ köfte dükkanı açmak için en doğru karar olmaktadır. Çünkü bayilik alındığında markanın sizlere büyük desteği olmakta, üstelik birçok müşteri sırf isimden dolayı da sizde çiğ köfte yemeyi tercih etmektedir. İlk etapta maddi açıdan da büyük kolaylık sağlayan bayilik almak için her gün yüzlerce kişi firmalar ile görüşmektedir.

Çiğ Köfte Bayiliği Başvurusu

Türkiye genelinde çiğ köfte denildiğinde akla gelen ve lider konumunda olan belli başlı firmalar bulunmaktadır. Bu nedenle çiğ köfte bayiliği almak konusunda bu markalar daha çok tercih edilmektedir. Çiğ köfte markaları, neredeyse her köşe başında bir dükkanda kişilere hizmet vermekte, bu imkanı da bayilik alan girişimciler sayesinde yakalamaktadır. Sizlerde bayilik almayı düşünüyorsanız öncelikle firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Her çiğ köfte firmasının bayilik almak için başvuru koşulları farklı olmaktadır. İnternet üzerinden kısa bir araştırma yapıp bayiliğini almayı düşündüğünüz firmaların resmi web sitelerini öğrenerek çiğ köfte bayiliği alma koşulları konusunda bilgilendirme formlarına ulaşabilir, kısa bir form doldurarak hemen başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Çiğ Köfte Bayiliği İçin Kredi Desteği

Sıfırdan bir dükkan açmak kadar olmasa da bayilik alırken de belli bir bütçe ayırmanız gerekmektedir. Birikmiş parası olanlar bu konuda daha şanslı olmaktadır. Fakat belli bir birikimi olmayan kişiler de rahatlıkla çiğ köfte bayiliği almak için başvuruda bulabilmektedir. Birikimi olmayan ama bayilik almak isteyenlerin yardımına KOSGEP kredileri yetişmektedir.

Kredi İle Çiğ Köfte Bayiliği Alma

KOSGEP iş yeri açma desteği, çiğ köfte bayiliği almak isteyen yeni girişimcilerin de yanında olmaktadır. Üstelik çok uygun fırsatlar ile kredi sağladığından dolayı çoğu kişi, KOSGEP ile çiğ köfte bayiliği alma imkanlarından yararlanmaktadır. İlk kez işletme açmak isteyen, bayilik almak isteyen kişilere ihtiyaç duyduğu kredi imkanını tanıyan KOSGEP, bir diğer yandan da hali hazırda dükkanı bulunan ama geliştirme, büyüme hayalleri olan iş yeri sahiplerine de kredi desteği sağlamaktadır.

Çiğ köfte bayiliği alırken KOSGEP tarafından girişimcilere sağlanan bu kredi imkanından faydalanmayı düşünüyorsanız öncelikle uygun proje programına başvuru yapmanız gerekmektedir. İnternette kısa bir araştırma yaparak veya KOSGEP yetkilileri ile çiğ köfte dükkanı bayiliği alma konusunda görüşme yaparak istenilen şartları, hangi kredi programına başvuru yapmanız gerektiğini, başvurunuzu nereden gerçekleştireceğinizi öğrenebilirsiniz.

KOSGEP tarafından yeni işletme açmak isteyen girişimcilere sağlanan kredi imkanları çeşitli programlara ayrılmaktadır. Eğer çiğ köfte bayiliği için kredi başvurusu gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız C kodu diye geçen bölümden, gıda ürünlerinin imalatı programına başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru esnasında sizden istenilen bilgi ve belgeleri eksiksiz, doğru bir şekilde yetkililere sunmaya özen gösterin. Aksi taktirde kredi başvurunuz olumsuz olarak sonuçlanabilmektedir.

Piyasa genelinde birçok çiğ köfte firması bulunduğu gibi bu firmaların bayilik şartları da değişmektedir. Kimileri ücretsiz bayilik fırsatı tanırken bazıları belli bir ücret karşılığında bayilik vermektedir. Başvuru öncesinde bunlarında araştırılması gerekmektedir. Başvuru yaparken KOSGEP yetkililerinden bilgi alarak program kodlarına, başvuru formunu nasıl doldurmanız gerektiğine, kredi başvurunuzun ne kadar süre içerisinde onaylanıp onaylanmayacağına dair bütün bilgileri detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Çiğ Köfte Bayiliği İçin Kredi Desteği

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir