Menu

Çiğ Köfte Dükkanı Açmak


Çiğ Köfte Dükkanı Açmak

Hemen hemen yerde bir çiğ köfte bayisi görmek mümkün hatta bazen adım başı çiğ köfte satışı yapılan yerlerde var. Fakat neden bu kadar çok fazla çiğ köfte işletmesi var? Bu kadar ucuz bir ürün nasıl bu kadar yaygın ve geniş bir piyasaya sahip?

Eminim ki bu yazıdan sonra kafanız soru işaretlerinden arınacak ve belki de sizde bir işletme açacaksınız. Çiğ köfte sektöründe sayılarca firma vardır. Bu firmalar sizin açacağınız iş yerinin kalitesini ve müşterilerini belirleyecektir. Şöyle düşünelim mesela x firmasında yapılan çiğ köftenin sosu benim için y firmasına göre daha güzel o zaman ben x firmasından alışveriş yapan bir çiğ köfte tüketicisi olurum. Yani çiğ köfte dükkanı açarken en çok satış yapan ve şartları en uygun olan firmaları seçmelisiniz . Temel prensibimiz bu yönde olmalı. Başlangıç olarak bunları yaptık diyelim ne kazanacağız? Ne kadar giderimiz olacak ?

Çiğ Köfte Dükkanı Maliyet

Çiğ köfte iyi bir firmayla çalışıldığı zaman sizleri yarı yolda koymayan bir üründür. Mesela bir çiğ köfte üretiminde harcanacak para 1 TL iken satışında 3 TL gibi bir rakam alırsınız. Buda size tek bir dürümden 2 TL kazandırır. Bu bir dürümde çok fazla bir anlam ifade etmese de yüzlerce dürüm sattığınızda inanılması güç kazançlar sağlayabilir. Fakat çiğ köftenin ucuz olması maliyetinizin düşük olması sizin için yeterli değildir. Açacağınız dükkanın konumu, evlere servis ve en önemlisi işinize verdiğiniz sevgi sizin için büyük önem taşır. İnsanlarımız çoğu zaman yapacakları işin boyutuna göre dükkan seçimini yanlış şekilde yapmaktadırlar. Çiğ köfte işi için çok büyük ve pahalı bir dükkana ihtiyacınız yoktur. Orta büyüklükte, sempatik ve kira bakımından orta seviyede olan bir dükkan bu iş için sunacağınız hizmetin azami standartlarıdır. Harcayacağınız parayı iyi hesaplamalı, gelir ve gider marjınızı analiz etmeli ve bir an önce işletmenizi açmanızı tavsiye ederim. Ayrıca çiğ köfte işletmesi için sizlere gerekli olan bir konuda bayiliktir. Bayilik sizin için hayati önem taşımaktadır. Dükkanınızın geleceği ve kazancı büyük oranda bayilikten geçer.

Çiğ Köfte Bayilik Hizmetleri

Çiğ köfte bayiliği için sizlere rehberlik edeceğimizden ve yardımcı olacağımızdan en ufak bir şüpheniz olmasın. Biz sizlere birçok firmanın bayiliklerini sunarak işletmenize uygun en iyi bayiliği seçmenizi sağlayacağız. Günümüzde saymakla bitiremeyeceğimiz kadar çiğ köfte bayisi bulunuyor. Bunlar içinden sizler için uygun olanı nasıl seçeceğinizi merak ediyorsunuz. Bu başlıkta sizlere rehberlik edeceğimizi söyledik ve uygulamalı göstereceğiz. Çiğ köfte bayilik işinizin kazanç seviyesini büyük ölçüde etkiliyor. Bulunduğunuz bölgede en çok tanınan ve satışı en iyi olan bayilere bakıp seçiminizi ona göre yapmanız gerekli. Her çiğ köfte firmasının lezzeti farklıdır. Bu lezzet çiğ köftelerde kullanılan soslardan tutunda lavaşlara kadar birçok noktada farklılık yaratabilir.

Çiğ Köfte Dükkanı Açmak

Çiğ Köfte Dükkanı Açmak

Yeni bir çiğ köfte firmasından herkes alışveriş yapmak istemez. İnsanlar çiğ köfteyi bir zevk olarak görüyor ve bu zevk için her insanın kafasında kalıplaşmış birkaç çiğ köfte firması vardır elbette. Aynı zamanda bölgeden bölgeye firmaların satış miktarları değişmektedir. Bu iyi bir araştırma ve analiz gerektirir. Ayrıca seçeceğiniz firmanın şartları ve kar marjları sizin için ayrı bir husustur. Bu nedenle çiğ köfte maliyeti düşük olmasına rağmen bayilik seçimi zor olan bir gıdadır. Sizlerin bu konuda bir rehbere detaylı araştırmaya ihtiyacı var. Firmamız sayesinde bu araştırmayı yapabilir, yazılarımızı inceleyip size en uygun bayiliği bulabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir