Menu

Çiğ Köfte İşletmecisi Olmanın Püf Noktaları


Günümüzde bir iş ne olursa olsun en iyi ve en kaliteli şekilde yapılırsa sizler kendinizi o işin en tepesinde görecek ve muhteşem kazançlar sağlayacaksınız. Çiğ köftede bu işlerin içindedir. Basit bir iş gibi görünebilir fakat incelik gerektirir. İyi bir çiğ köfte işletmeni olmak ve işinizde zirveye ulaşmak istiyorsanız firmamızın sizler için yazdığı bu yazıyı kaçırmamanızı, sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum. İyi bir çiğ köfte işletmesi olmanın yolu iyi elemanlardan ve kaliteli hizmetlerden geçer. Müşterilerinize göstermiş olduğunuz samimiyet ve yapmış olduğunuz hizmetin kalitesi sizi bu işte zirveye taşıyacaktır. İşletmenizde çalışanlarınız güler yüzlü ve samimi oldukları kadar yeri geldiğinde bu hizmeti sizden iyi sunmalıdır.

 Şöyle düşünelim mesela bir dürüm yaparken lavaşı kenardan yırttığınızı ve dürümlerinizin tam anlamıyla düzgün yapılmadığını düşünün veya aynı şekilde yaptığınız çiğ köftelerde attığınız sosun bir standardı olmadığını düşünün. Bu şekilde bir çalışma ile maalesef yapacağınız işte yükselmeyi zaten düşünemezsiniz. Bu yüzden ürünlerinizin bir standardı olması gerekiyor. Zaten belirli bir standarda sahip olursanız belirli bir kitleye de rahatlıkla ulaşırsınız. Aynı zamanda iyi çiğ köfte yapmak kadar temiz yapmakta önemlidir.

Çiğ Köfte Yapımında Temizlik

Çiğ köfte çok fazla tüketime sahiptir. Nedeni ise ucuz ve lezzetli olmasıdır. Fakat her yerden yenilebilen ve müşterilerin her zaman güvenebildiği bir ürün değildir. Müşteriler çiğ köftede güven ve temizliği hedef alırlar. Bu yüzden sizin yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Mesela çiğ köfte tezgahınızın müşterilerin görebileceği bir şekilde temiz olması onları sizin dükkanınıza karşı çekebilir. Aynı zamanda bu işi yaparken ellerinizi çiğ köfteye temas etmeyecek bir şekilde yapmanızda önemlidir. Yani naylon eldiven tarzı şeyler takmalısınız. Bunların yanı sıra dükkanınızın yerleri daima temiz tutulmalı dükkanınızda kesinlikle  sineklere, karıncalara veya böceklere yer olmaması gereklidir. Bunlar önemi azımsanmayacak kadar büyük mevzulardır.

Çünkü bizlerde aynısını yapmıyor muyuz? Eldivensiz çiğ köfte yapımını izlerken midemiz bulanmıyor mu veya dükkanda bir böcek gördüğümüz zaman tiksinmiyor muyuz ? Bu sorulara evetten başka cevap verebilecek insan olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bizler Müslümanlık inancına sahip olan bir milletiz. Bizlerde temizlik imandandır. Bunları yaptığınızda artık güvenilir ve temiz bir çiğ köfte işletmecisi oldunuz demektir. Artık yapmanız gereken tek şey devamlı müşterilerinizi dükkanınızda güler yüzle karşılamak.

Çiğ Köfte Bayilik Sitemizin Amacı

Firmamız çiğ köfte konusunda sizlere birçok alanda hizmet etmeyi hedef almıştır. Yapacağınız çiğ köfte işinde yazılarımızı okuyarak sürekli kendinize bir şeyler katabilirsiniz. Almış olduğunuz bayiliği değiştirmek veya yeni bir dükkan açmak için gerekli olan bilgilere firmamız sayesinde ulaşabilirsiniz. Başvurularımızı firmamız aracılığıyla yapabilir ve kalitemizi görebilirsiniz. Günümüzde bu şekilde hizmet sunan çok fazla firma bulunmamakta. Sizlerin kafasında birçok soru var ve biz bu soruları sürekli cevaplamayı hedef bildik. Siz yeter ki düzgün bir işletmeye sahip olun kazancınız bol olsun. Günümüzde fazlasıyla çiğ köfte dükkanı açılıp kapanıyor.

Çiğ Köfte İşletmecisi Olmanın Püf Noktaları

Çiğ Köfte İşletmecisi Olmanın Püf Noktaları

Kimisi kazanç elde edebiliyor, kimisi de kapatmak zorunda kalıyor. Biz kazanç elde etmekte olan işletmeciye daha çok kazancın yolunu gösteriyor , kazanç elde edemeyen işletmene de kazanç elde etmenin yollarını gösteriyoruz. Firmamız sayesinde dükkanını açan işletmecilerimiz sürekli teşekkür mesajlarıyla bizlerin ne kadar doğru bir işe imza attığımızı gösteriyor. Bu teşekkürler sunmuş olduğumuz bu hizmeti devam ettirme arzumuzu arttırmakla kalmıyor, bizlere bu işte muhteşem bir özgüveni de beraberinde getiriyor. Sizler için her zaman buradayız iyi bir işletmeye sahip olmanızı dileriz.

Çiğ Köfte İşletmecisi Olmanın Püf Noktaları

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir