Menu

Çiğ Köfte Kimlere Hitap Ediyor?


Hammaddesinin bulgur, yeşillik ve baharatlar olması nedeniyle çok maliyetli olmayan etsiz çiğ köfte kimi zaman 2 – 3 TL ye bile satın alınabiliyor. Üstelik çoğu firmada özel günlerle birlikte ürünler daha hesaplı şekilde satılabiliyor. Maddi bakımdan ucuz diyebileceğimiz fiyatlarla satılan çiğ köfteye kısaca Türk işi fastfood diyebiliriz. Eskiden bu kadar yaygın olmayan bu yiyecek günümüzde yaşlısından gencine, maddi olanakları iyi olandan , iyi olmayanına herkesin iştahını kabartıyor. Dürüm ve porsiyon şeklinde sunumunu yapılan bu yiyecek sektörü gün geçtikçe büyüyor. Fiyatının uygun olması ve doyuruculuğu ön planda olan çiğ köfteyi yemeyen kalmamıştır herhalde.

Fakat her çiğ köfte tutkunu her çiğ köfteyi sevmiyor. Nedeni ise bu sektörde fazlasıyla çiğ köfte firmasının olması ve bu firmaların çoğunun tadının farklı olmasıdır. Çiğ köfte baharatları firmadan firmaya değişiklik gösterebiliyor ve yapımı çok da zahmet gerektirmiyor. Müşteriler için herkese hitap eden çiğ köfte aynı zamanda girişimciler içinde bütün kesimlere hitap ediyor. Nasıl mı? Çiğ köfte yapım maliyeti çok olmadığı için cüzi miktarlarla bayiliği alınabilen bir iştir. Yani zenginliğinize zenginlik katabilir aynı zamanda da 3 5 birikiminizle de büyüyebilirsiniz.

Müşteri Potansiyeli Yüksek Firmalar Hangileridir?

Bu sorunun cevabı aslında sizlerin yaşadığı şehirlerle veya işletmeyi açacağınız yerlerle alakalıdır. Çiğ köfte işi yapmak istiyor, en uygun firmayı aramak istiyorsunuz. Ancak belirtmek isterim ki firmaların yanı sıra hizmetinizin de önemi büyüktür.  İş yerinizin ismi a diyelim. Ben a firmasının çiğ köftesini çok seviyorum. İçeri girdim sizden bir dürüm çiğ köfte istedim. O andan itibaren benim için önemli olan sadece firma değil aynı zamanda gözlemlerimdir. Şöyle açıklayayım firmadan içeri girdiğim anda dükkanın düzeni, dekorasyonu ve sizin samimiyetiniz lezzetle birleştiyse artık sizin dükkanınızın müşterisiyim.

Aynı şehirde sizden daha önce herhangi bir çiğ köfte firması açan bir dükkan düşünün. Bu dükkanı b firmasının bayiliğini alarak açmış olduğunu düşünün. İşini güzel yapmamış, sürekli müşterileri kaçırmış ve sinek avladığından bir zaman sonra bu iş yerini kapatmış. Bu onun aldığı B firmasını sizin oturduğunuz semtte çok çekici yapmayacaktır. Bu yüzden önemli olan sizlerin potansiyeli yüksek olabilecek firmaları araştırmanız veya incelemeniz . Bu da sistemli ve düzenli bir çaba gerektirir yani firma seçimi, firmaların şartları , bulunduğunuz semtte sayısı ve daha bir sürü şey. Sizler konumuzla ilgili detaylı araştırmalar yaptıktan sonra firmamız sayesinde istediğiniz aradığınız firmaların şartlarına bakabilir bizi rehber edinebilirsiniz.

Çiğ Köfte Kimlere Hitap Ediyor?

Çiğ Köfte Kimlere Hitap Ediyor?

Çiğ Köfte Firmaları Detaylı Bilgiler

Bir çiğ köfte dükkanı açmak ve bayilik almak istiyorsanız detaylı bilgi edinmeniz gereklidir. Her firmanın kendine göre koşulları ve bayilik ücretleri vardır. Bu koşullara ulaşmak ve şartları iyi okumak iş yerinizin devamlılığı için hayati önem taşır. Çiğ köfte firmaları sizlere kolaylık sağlar fakat bu kolaylıkları sağlarken onlarında firmalarının isimlerinin zedelenmemeleri adına bu koşulları sunmaları kaçınılmazdır. Açmak istediğiniz dükkanın hangi firmaya bağlı olması gerektiğini bilmiyorsanız ve şartlarını okumak istiyorsanız bizler sitemizle sizlere bu kolaylığı sağlıyoruz. Sitemizden bu firmaların şartlarını okuyup, firmalar hakkında bilgi edinebilir aynı zamanda başvurunuzu yapabilirsiniz. Sitemiz bu hizmeti için sizlerden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Temennimiz ise sizlerin en iyi firmayı bulup işinizi en iyi şekilde yapmanızdır. Çiğ köfte bayilik hizmetinde çağ açmış nadir sitelerden olmakla beraber sizlerle büyükmekteyiz ve sizleri büyütmekteyiz. Başarılı bir ticaret hayatınızın olması dileğiyle…

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir