Menu

Çiğ Köfteci Samet Usta Bayiliği ve Bayilik Şartları


Meşhur Adıyamanlı Çiğ Köfteci Samet Usta, 2008 yılında sektöre amatör olarak giriş yaptıktan bir süre sonra, gelen beğeni ve artan talepler ile birlikte kurumsal yapıya kavuşmuştur. Bu geleneksel lezzeti kalite ve özel soslar ile buluşturan firma, ardından çiğ köfte sektöründe önemli yatırımlar yapmaya başlamıştır. Şu anda 200’ü aşkın şubeye ulaşan firmanın amacı daha fazla şube açılışı gerçekleştirerek, daha çok müşteriye ulaşmak ve istihdam arttırmaktır. 500’den fazla çalışanı olan firma, her geçen gün ailesine kattığı yeni yatırımcılar ile birlikte birçok bölgede faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Çiğköfteci Samet Usta bayilik

Müşterileri ve yatırım ortakları ile birlikte kalitesini en üst seviyeye çıkaran Samet Usta, disiplinli çalışarak, daha çok tercih edilmektedir. Özellikle malzeme kalitesinden ödün vermeyen firma, hammadde tedariğini en güvenilir firmalarla yapmakta olup, yine üretim sürecini de titizlikle hijyenik koşullarda gerçekleştirerek, vakumlanan çiğ köfteleri şubelerine dağıtmaktadır. Taze ve sağlıklı etsiz çiğ köfte satışı yapan firmanın amacı, kalitesinden ödün vermeden bu lezzeti herkese sevdirmektir. Bunun için de sürekli daha fazla yol kat etmek için ekip ruhu ile daha fazla çalışmakta olup, etkili kampanyalar ve reklamlarla bayilerini desteklemektedir. En iyi çiğ köfte satışı hizmeti vermeyi amaçlayan firma, bu yönde kendini sürekli yenileyerek, yeni yatırımcıları arasında görmeyi bekliyor.

Samet Usta Çiğ Köfte bayilik imkanlarından yararlanmak isteyen yatırımcılar, bilinilirliğini arttıran firmanın bayilik şartlarını yerine getirerek, kendi işlerinin patronu olabilirler. Sürekli büyüyen bu çiğ köfte firması, Adıyaman iline özgü lezzeti tüm illerdeki çiğ köfte severlerle buluşturmayı hedefliyor. Sizler de bulunduğunuz bölgede çiğ köfte dükkanı açmayı planlıyorsanız, Samet Usta markasını tercih edebilir ve bayilik olanaklarından yararlanarak, kısa sürede dükkan açılışınızı yapabilirsiniz.

Samet Usta Çiğ Köfte Bayilik Şartları:

Çiğ köfte bayilik şartlarını okuduktan sonra, sizler de talep edilen şartları karşılıyorsanız, Samet Usta Çiğ Köfte ailesine dahil olabilirsiniz. Gerekli maddi yeterliliğe sahip olan adaylar, bu güvenli yatırım ile ilerleyen zamanda %100 ve üzeri kar elde edebilirler. Firma tarafından istenilen bayilik şartları aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

  1. Dükkan seçiminde öncelikli aranan koşul, merkezi bir konumda seçilmiş olmasıdır. Yine, dükkanın 15-40 metrekare genişlikte olması yeterlidir. Dükkanın çevresi yaya ve araç trafiği bakımından yoğun olmalıdır.
  2. Dükkan seçiminden sonra, firmaya başvuru yapabilirsiniz. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra firma onay verecektir ve ardından dükkan dekorasyonu yapılarak açılışa hazır hale getirilecektir.
  3. Firma yetkililer, dükkanın lokasyonu ve personel hakkında rapor hazırlayacaktır. Bu raporlar neticesinde, her işletme sahibine özel satış stratejileri belirlenmektedir.
  4. Karşılıklı anlaşma sonrasında franchise sözleşmesi imzalanarak, bayilik ödemesi teslim alınmaktadır.
  5. Ödeme alındıktan sonra, 7 iş günü içerisinde firma yetkilileri bayilik kurulumunu gerçekleştirmektedir ve dükkanı anahtar teslim hazır hale gelmektedir.
  6. Kurulum ardından, işletme sahibi ve çalışacak personele gerekli eğitimler verilmektedir.
  7. Firmanın çağrı merkezini dilediğiniz zaman arayarak eksiklerinizin giderilmesini sağlayabilirsiniz.
  8. İş akışı sağlandıktan sonra, günlük sipariş alımına başlanır.

Samet Usta Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Hemen çiğ köfte bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Samet Usta Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: Atb İş Merkezi C Blok No:56 Macunköy,Yenimahalle/Ankara

Tel: 0 312 397 40 97

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir