Menu

Çiğköfte Bayiliğinde Aylık Kazanç


Birçok kişi, kendi işinin patronu olacağı günü hayal etmektedir. Bu amaçla her geçen gün yeni girişimlerde bulunan insanların sayısı da artmaktadır. Girişim planlarına bakıldığında kendi işinin patronu olmak, bir dükkan sahibi olmak isteyen birçok kişi şansını öncelikle gıda & yemek sektöründe demektedir. Son yılların en gözde atıştırmalığı olan, giderek de yaygınlaşan çiğköfte, girişimciler için büyük bir fırsat sunmaktadır.

Sıfırdan bir işe girmek, daha önce denenmemiş bir alanda faaliyet göstermeye başlamak riskli olduğu kadar girişimci kişi için de büyük bir bütçe anlamına gelmektedir. Daha düşük bütçelerle, aylık gelirini sağlamak isteyen, kendi dükkanını açma hayali kuran kişiler son yıllarda çiğköfte bayiliği alma konusunda şansını denemeye devam etmektedir.

Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır?

Neredeyse her sokak başında yer alanda çiğköfte dükkanlarının sayıları giderek artmaktadır. Her yaştan insanın severek tükettiği, sağlık açısından da doğru koşullarda yapıldığında oldukça faydalı olduğu bilinen çiğköfte, yeni bir iş hayali kuran herkese de ekmek kapısı olmaktadır.

Piyasa geneline bakıldığı zaman çok sayıda çiğköfte markası olduğu görülmektedir. Eğer bir dükkanınız varsa veya bir dükkan kiraladıysanız bu mekanınızı göstererek bu çiğköfte firmaları ile görüşmeye başlayabilirsiniz. Bayiliğini almaya karar verdiğiniz çiğköfte markasıyla görüşmeleriniz sonucunda anlaşmaya vararak hemen dükkanınızı açmanız mümkün olmaktadır.

Çiğköfte Bayiliğinde Aylık Kazanç

Sıfırdan bir dükkan kurmaya göre daha az maliyetle açabileceğiniz çiğköfte dükkanı bayiliği aldığınızda ilerleyen dönemlerde büyütmeniz, çiğköfte dükkanı zincirlerine zincir eklemeniz de tamamen sizin çalışmanıza bağlıdır. Bu sektöre ilgi duyan kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. İlk etapta düşük maliyetlerle dahi dahil olabileceğiniz çiğköfte bayiliği almanın aylık ne kadar kazandırdığı da merak edilen konular arasında yer almaktadır.

Çiğköfte Bayiliği Kazançları

İnternette kısa bir araştırma yaptığınızda çiğköfte bayiliği açma ile ilgili birçok bilgiye rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Hatta daha önce bayilik almış kişiler ile birebir iletişim kurmanıza da internet forumları olanak sağlamaktadır. Bu sektöre girmeden önce her kişi, çiğköfte bayiliği aylık kazançları konusunda ciddi bir araştırma işine girmektedir.

Çiğköfte bayiliğinden aylık elde edilen kazançlar kişiye ve dükkana göre değişkenlik göstermektedir. Dükkanınızın konumu bu konuda en önemli noktadır. Üstelik büyüklüğü de etkilidir. Eğer çiğköfte bayiliği açmak için bir dükkan kiralamayı düşünüyorsanız işlek bir caddede kiralamanız tavsiye edilmektedir. Çünkü yoğun insan trafiğinin olduğu, işlek caddelerdeki çiğköfte bayiliği aylık kazançlarına bakıldığında diğer bölgelere göre daha fazla kazandıkları görülmektedir.

Son yıllarda genel tablolara ve araştırma sonuçlarına bakıldığında en çok kar eden sektörün, çiğköfte bayiliği almak olduğu resmi verilerle de görülmektedir. Bu işe girmeden diğer girişimciler ile irtibat kurmak, sektörün içinde deneyimli kişilerin tecrübelerinden faydalanmak sizin için iyi olacaktır. Aylık kazancınıza odaklanmadan önce çiğköfte bayiliği işletirken önceliğiniz müşteri memnuniyeti olmalıdır. Bir markanın zincir şubesi konumunda olsanız dahi müşteri memnuniyetini sağlamak tamamen sizin elinizde olduğundan, kazançlarınızı bu faktör çok etkilemektedir. Müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına harfi harfine uyduğunuz sürece dükkanınızın iş yapmaması söz konusu değildir. İlk etapta genellikle aylık kazançlar %130 kar civarlarında olmaktadır. Bu kar oranında her işletmenin kar oranlarının değişkenlik gösterdiği unutulmamalıdır.

Çiğköfte bayiliği açan ve iyi kazanmaya başlayan birçok girişimci, bu dükkanını büyütmenin yollarını aramaktadır. Birkaç ay içerisinde yeni bir dükkan kiralayıp veya satın alarak oraya da bayilik alabilirsiniz. Ancak ilk etapta hali hazırda var olan şubenizi döndürmeyi, orayı en iyi seviyeye taşıdıktan sonra başka dükkanlar için kolları sıvamayı hayal etmelisiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir