Menu

Çiğ Köfte Bayiliğinin Size Kazandıracakları


Çiğ köfte işine girmek isteyen onlarca girişimci olduğunun farkındayız. Son zamanların en kârlı sektörlerinden olan çiğ köfte işi, anadolunun damak tadına uygun bir lezzeti sunabildiği için sofraların en gözde menüsü olabilmeyi sürdürmektedir. Çiğ köfte sektöründe kalitesiyle ve kendine özgü sunumuyla tarz olmayı başarmış onlarca farklı marka bulunmaktadır. Aralarında hangisi daha iyi veya lezzetli gibi soruların çok da doğru bir cevabının olmadığını belirtmek isteriz.

Çiğ Köfte Bayiliği Girişimcisine Tavsiyeler

 • İşinizi severek ve isteyerek yapın. Müşterileriniz sunduğunuz çiğ köftenin lezzetini, sunacağınız hizmet kalitesinden ayrı tutmayacağınız asla aklınızdan çıkarmayın!
 • Yanınızda çalıştıracağınız personelin, işini seven, temizliğine dikkat eden, konuşmasında ölçülü , müşteriye saygılı ve anlayışlı olmasına dikkat edin.
 • Çiğ köfte bayilik alacağınız markadan size özel hizmet paketi oluşturmasını tavsiye edebilirsiniz. Kendinize özel menü çeşitleri oluşturabilirsiniz.
 • Motorize ekipleriniz muhakkak olsun. Çiğ köfte işinde servis olmazsa olmazlardandır. Evlere servis hızlı ve dikkatli olmalıdır.
 • Çiğ köfte yanınında vereceğiniz yeşilliklerin günlük ve temiz olmasına özen gösterin.
 • Dükkanınıza gelen müşterilere ikram etmeyi asla ihmal etmeyin.
 • Çiğ köfte paketi yanına vereceğiniz veya çiğ köfte dürümü yapacağınız lavaşın bayat olmamasına dikkat edin.

  Çiğ Köfte Bayiliğinin Size Kazandıracakları

  Çiğ Köfte Bayiliğinin Size Kazandıracakları

Kendinize Özel Çiğ Köfte Fiyatları Oluşturun

Dükkanınızın yakınında bir okulun olması halinde öğrencilerin ekonomik durumunu göz önünde bulundurup, cazip çiğ köfte dürüm çeşitleri oluşturabilirsiniz. Dürüm ve ayran, dürüm ve kola veya servisli çiğ köfte seçenekleri ile öğrencilerin sadık müşteriler olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde bir sanayi sitesinin içindeyseniz veya esnafın yoğun olduğu bir merkezde iseniz yine aynı şekilde konsepte uygun fiyat çeşitliliği ile çiğ köfte seçenekleri oluşturarak ciddi bir müşteri pörtföyü oluşturabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir