Menu

Çiğköfteci Ömer Usta Bayiliği ve Bayilik Şartları


Adıyaman’ın Sincik ilçesinde başlayan Çiğköfteci Ömer Usta’nın hikayesi, İstanbul’da lokanta sektöründe kebapçılıkla devam etmiştir. Ömer Ustanın kendi lokantasındaki müşterilerine özel olarak hazırlayıp sunduğu çiğ köfte oldukça büyük bir beğeni kazanmıştır. Çevresindeki bu beğeni ve teşviki karşısında Ömer Usta kazanmış olduğu birikimlerin de neticesinde bir çiğ köfte üretim tesisi kurmuştur.
Çiğ Köfteci Ömer Usta, sektörde seçkin bir firma olarak merkezi Başakşehir / İstanbul’da olmak üzere, 58 ilde 400 şube ile hizmet vermektedir. Hızla büyüyerek tüm Türkiye’de çiğköfteyi sevdirmek amacıyla emin adımlarda yoluna devam etmektedir.
Çiğköfteci Ömer Usta misyon olarak kendisine geleneksel damak tadı haline gelen çiğköfteyi AB ve TSE standartlarına uygun olarak üretip geniş şube ağıyla yaygın hale getirmek olarak belirlemiştir.
Firmanın vizyona yönelik ölçülerine gelince,öncelikle müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan Çiğköfteci Ömer Usta kalite ve hijyenden hiç taviz vermeden, şube ağını belirlediği standartlar çerçevesinde genişletip; AB ve TSE standartları doğrultusunda kendini yenileyen sektörün öncü firması olmak olarak belirlemiştir.
Çiğköfteci Ömer Usta Gıda Güvenliği Esasları olarak;
• Çiğ köfte hizmeti için gerekli yasal mevzuatları yerine getirip, müşteri taleplerini gözeterek ve piyasadaki rekabet şartlarını da gözönünde bulundurarak güvenli ve kaliteli ürünler üretmek,
• Üretimin ve hizmetin her aşamasında insan sağlığını düşünerek, gıda güvenliğini sağlamak için gerekli düzeltici önleyici faaliyetleri uygulamak,
• Üretimin her aşamasında gerekli hijyen ve sanitasyon uygulamaları ile ürünlerimizde sürekli iyileştirmeler yapmak,
Çiğköfteci Ömer Usta bayilikleri ile etkin bir iletişim kurarak her alanda memnuniyetlerini sağlamak,
• Çiğ köftemizi her zaman belirlenen şartlara uygun hazırlayarak aynı standartlara sahip ürünler hazırlamak,
• Hammadde ve sarf malzemelerin doğru ve etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak ve her türlü kaynak israfının önüne geçmek,
• Personel eğitimine öncelik vererek, personel motivasyonunun sürekliliğini sağlamaktır..

şeklinde belirlemiştir…

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik Şartları

Çiğköfteci Ömer Usta Bayiliği

Çiğköfteci Ömer Usta  Bayilik Şartları

  • Anadolu’nun eşsiz geleneksel lezzeti çiğköfteyi, AB ve T.S.E standartlarında üreten Çiğköfteci Ömer Usta geniş bir bayi ağı oluşturabilmek ve damak tadımızın vazgeçilmez lezzeti olan çiğköfteyi her eve, her sofraya ulaştırmak için bayilik ücreti almamaktadır.
  • Çiğköfteci Ömer Usta, açılması düşünülen bayiliğin merkez ve şubelerine uygun mesafede olması gerektiğini belirtmiştir.
  • Anadolu ilçelerinde bir ilçeye ikinci bayilik verilmemektedir.
  • Akabinde lokasyonu uygun olan işletme Çiğköfteci Ömer Usta kurumsal kimliğine uygun olarak dekorasyonu sağlanmaktadır. Kurulum masrafları bayiye aittir.
  • Bu süreçte Çiğköfteci Ömer Usta; gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Uzman kadromuzla personel eğitimi sağlanmaktadır. Eğitimler genel merkez veya il dışında açılacak olan bayiler için en yakın merkez şubede verilmektedir.
  • Açılış organizasyonu hususunda gerekli yönlendirmeleri yapan Çiğköfteci Ömer Usta; açılışa özel bedelsiz 70 Kg ikramlık çiğköfte desteği vermektedir.
  • Ulusal ve yerel olarak yapılan görsel ve yazılı reklamlarda ücret talep edilmemektedir.
  • Nakliye; öze kargo şirketleri ve otobüs kargo ile gönderilmektedir.

Çiğköfteci Ömer Usta bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve marka tarafından bayiliklere sağlanan imkanlar hakkında daha detaylı bilgi edinmek için firmanın aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgileri

İOSB Mutfakçılar San. Sitesi M1 Blok No:25-28 Başakşehir / İstanbul

info@cigkofteciomerusta.com

444 88 02
Çiğ Köfteci Mahmut Turan

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir