Menu

Çipa Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Çipa Çiğ Köfte’nin temelleri 1987 yılında Elazığ’da atılmıştır. Harput ailesi ilk şubesini 2002 yılında Denizli’de açmıştır ve ardından bu aile işletmesi büyük ilgi görerek 2008 yılında kurumsal bir kimliğe sahip olmuştur. Çipa Saklı Bahçe Ltd. Şti. olarak hizmete devam eden marka bu sektörde dinamik bir ekip ile lezzet yolculuğuna devam etmektedir.

Çipa Çiğ Köfte bayilik

Sürekli büyüyen bir çiğ köfte firması olan Çipa Çiğ Köfte, öncelikle Ege Bölgesi’nde bayilik vermeye başlamıştır. Ege’nin bilinen lezzeti olan Çipa, aynı zamanda ilk çiğ köfte şubesini açtığı Denizli ilinde de 5. şube ile hizmet vermektedir. Tüm Türkiye genelinde tanınmak ve bu lezzeti tüm sofralara taşımayı hedefleyen marka, ardından ülke sınırları dışında da şubeler açmayı amaçlamaktadır.

Çipa Çiğ Köfte vizyonu:

Kurumsal çiğ köfte markası güçlü bir altyapı ile hizmet vermeye devam ederken, aynı zamanda iş tecrübesi ve kaliteli üretim tesisi ile müşteri taleplerini fazlası ile karşılamaktadır. Müşterilerinin güven duyarak tüketeceği çiğ köfte üretimi yapan marka, etsiz çiğ köfte sektöründeki tüm yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek öncü bir vizyon edinmeyi benimsemiştir.

Çipa Çiğ Köfte misyonu:

İlk günden itibaren başarılarını arttıran ve gelecekte de başarılı bir çiğ köfte markası olarak anılmak isteyen firma, üretim ve servis kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Yılların birikimi ile her gün yeni artıları kendine entegre eden marka, tüm deneyimlerini bu işe yansıtmakta olup, ekip ruhu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Gelecekte çiğ köfte denince akla ilk gelen firma olmayı hedefleyen Çipa, bunun için de lezzetinden ve kalitesinden bir an bile şaşmamaktadır. Pazarlama alanında da bu geleneksel lezzeti en iyi şekilde tanıtmayı amaçlayan marka, gerek Türkiye gerekse dünya genelinde herkese tanıtmayı ilke edinmiştir. Çİ-PA ÇİĞKÖFTE PAZARLAMA bölümü yenilikçi bir misyon izleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Çipa Çiğ Köfte bayilik altyapısı ile yeni franchising adaylarını yepyeni fırsatlar beklemektedir.  Sofraların olmazsa olmaz lezzeti etsiz çiğ köftenin yanı sıra, bayilerde içli köfte ve künefe satışı da yapılmaktadır. Yöresel lezzetleri Türk insanı ile buluşturan Çipa, franchise ağı ile herkesi kar ortağı yapmaktadır. Ürünlerin hiçbirinde bulyon, msg, koruyucu ve katkı maddesi bulunmadığını belirten marka insan sağlığını önemsemektedir.

Çipa Çiğ Köfte bayilik şartları:

Çipa Çiğ Köfte bayiliği ile daha fazla kişiye kendi üretimi çiğ köfteleri ulaştırmak amacıyla sağlam bir franchising ağı kurmuş olup, yeni yatırımcıları ailesine beklemektedir. Kendi işinin patronu olmak isteyen girişimciler bayilik başvurusunda bulunarak kısa süre içerisinde kendi şubelerinden çiğ köfte satışı yapabilirler. Firmanın başarılı bir franchising sistemi yönetmesindeki asıl sır; dinamik, yetenekli, deneyimli bir kadro ile kaliteli ve sağlıklı üretim yaparak hizmete devam etmesidir. Sizler de Çipa ailesine katılmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bayilik şartlarını okuyarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

VİP 1 ve VİP2 franchising paketi bulunan Çipa, çiğ köfte bayilik paketlerinde dükkan iç ve dış konseptleri de franchising bedeline dahildir.

Çipa Çiğ Köfte stand büfe bayiliği ile AVM içi çiğ köfte satışı yapabilirsiniz. Cadde dükkan konseptlerinde ise, düşük maliyetle çiğ köfte dükkanı açılışı gerçekleştirilmektedir.

  • Firma tarafından 5.000 TL isim hakkı talep edilmektedir. Yeni yatırımcılar gerekli dükkan çalışma ve konseptlerini karşıladıktan sonra Çipa adı altında bayilik açabilmektedirler.
  • Dükkan seçiminde araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu merkezi yerlerin seçilmesi şartlardan biridir.
  • Dükkanın en az 65 m2 olması istenilmektedir.
  • Firmanın diğer bayilikleri ile en az 1 km uzaklıkta dükkan seçimi yapılmalıdır.
  • Royalty Bedeli ve cirodan Kâr Payı talebi yoktur.
  • Açılışa özel çiğ köfte hediye edilmektedir.
  • Franchising bedeline dükkan içi gerekli tüm ekipman ve malzemeler dahildir.

Çipa Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: Doğan Demircioğlu Cad. No: 1 KINIKLI/DENİZLİ

Tel: +90 258 213 24 24

GSM: +90 507 709 00 90

E-posta: info@cipa.com.tr

Yukarıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak firmaya bayilik hakkında soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Yine etsiz çiğ köfte bayiliği başvurularınızı da aynı iletişim bilgilerinden yapabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir