Menu

Cmr Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Son dönemlerde bayilik veren firmalar arasında, çiğköfte satışı işletmeciliği üzerine hizmet sağlayan Cmr Çiğköfte‘nin bayilikleri oldukça popüler hale gelmiştir. Girişimcilere sağladığı önemli kolaylıklar ve koşulsuz destek ile Cmr Çiğköfte, bugün Türkiye’nin birçok yerinde geniş bir iş ağına sahiptir.

Cmr Çiğköfte Bayiliği Hakkında Bilgi

Cmr Çiğköfte, 2001 yılında kurucusu olan Subhi Asiltürk’ün girişimleri sonucunda çiğköfte işletmeciliği sektörüne atılmış ve ilk olarak Gaziosmanpaşa’da seyyar bir tezgâh üzerinden çiğköfte satışı yapmıştır. İlk dükkanını 2004 yılında Sultangazi ilçesinin Uğur Mumcu Mahallesi’nde açan Cmr Çiğköfte, 2004 yılından sonra ise Adıyamanlı Çiğköfteci Subhi Usta olarak ilerlemiştir. Gün geçtikçe daha çok sayıda insana ulaşmaya başlaması neticesinde, 2007 yılında şube açmaya başlayan firma, günümüzde de kullandığı Cmr ismini alarak markalaşma yolundaki önemli adımlarını atmıştır.

Hem Türkiye’de hem Kıbrıs’ta farklı şubeleri bulunan Cmr Çiğköfte’nin bugün Türkiye ve Kıbrıs’ın yanı sıra tüm Avrupa’da sayısı 100’u geçen çiğköfte bayiliği mevcuttur.

Cmr Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır?

Cmr Çiğköfte bayiliği almak isteyen küçük ya da büyük ölçekli tüm işletmeler, Türkiye’nin her yerinden diledikleri her an bayilik için Cmr’ye başvurabilirler. Bunun için +90 (212) 475 0 203 pbx ya da diğer bir iletişim hattı olan +90 (532) 584 09 27 numarasına telefon açabilmeleri mümkündür. Dileyen işletme sahipleri,resmî web sitesinde yer alan bayilik başvuru formunda talep edilen tüm bilgileri eksiksiz girerek Cmr Çiğköfte’ye mesaj gönderebilir ve bu yolla da bayilik taleplerini iletebilirler.

Cmr Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Cmr Çiğköfte’nin, bayisi olmak isteyen girişimcilerden herhangi bir Franchise ücreti ya da isim hakkı bedeli talebi bulunmamaktadır. Firmanın girişimcilerden beklentisi; hem lezzetini hem de kalitesini mümkün olduğunca çok kişiye gösterebilmeleridir. Alınacak olan bayiliklerde mekân içi tasarımlarında Cmr Çiğköfte’nin kurumsal kimliğiyle birebir uyumlu olabilecek bir dekorasyon talebinde bulunan firma, bayilik sözleşmesi imzalanmadan da resmi bayiliğini kesinlikle vermemektedir. Açılacak olan işletmelerin kurulum aşamaları ve sonrasındaki giderlerinin, işletme sahibi bayi yetkilisinin üzerinden karşılanması ise; şirketin bayilik sisteminde koyduğu şartlardan bir diğeridir.

Cmr Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Cmr Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Cmr Çiğköfte firmasının bayilik talep eden girişimcilerden isteği; kiralanacak ya da satın alınacak olan dükkânın işlek bir cadde veya meydan üzerine konumlandırılmasıdır. Mekânın genişliği konusunda minimum 20 metrekare talep eden firma, hijyen konusuna da özellikle dikkat etmektedir.

Cmr Çiğköfte’nin Bayilerine Sağladığı İmkanlar

Ürünlerin her türlü satışında ya da sevkiyat aşamalarında barkod sistemi üzerinden işlem yapan Cmr Çiğköfte, aynı zamanda gıda vakumlama tekniğini kullanarak bayilerine gönderdiği çiğköfte ve diğer ürünlerin her daim taze kalmasını sağlamaktadır.  Cmr’den bayilik almış olan her girişimci çok kısa bir kurulum sürecinden sonra doğrudan satış yapıp iyi paralar kazanmaya başlayabilir.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir