Menu

Derviş Usta Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Anadolunun eşsiz damak tadını farklı bir anlayışla müşterilerine sunmayı hedefleyen çiğköftenin ustası Derviş Usta,  2012 yılında İstanbul Şirinevler’de hizmet vermeye başlamıştır. Çok kısa bir sürede farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunmaya başlayan Derviş Usta Çiğköfte, tamamen doğal, katkısız ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe 1 numara olan aday firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Çiğköftenin ustası  Derviş usta olarak sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlamayı başaran, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde ve önünde gören, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını sürekli geliştiren müşterilerinin beklentileri en güzel bir şekilde karşılamaya çalışan bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kendisine sadece bölgesel değil, Ulusal alanda da bir  marka sahibi olabilmeyi hedef belirlemiştir. Ürün çeşitlerini artırıp herkese ve her kesime ulaştırmayı sağlamak,profilini yükselterek gerek personeli ile, gerekse sunduğu lezzetiyle zirvede kalabilmek için var gücüyle çalıştığının altını çizmiştir.

Derviş Usta Çiğköftenin Misyonu

Derviş usta çiğköftenin ustasında  bayilik sistemi ve şubeleri vasıtasıyla tüm Türkiye genelinde tanıtmak ve bu vazgeçilmez lezzet sayesinde iş istihdamını arttırmak öncelikli hedefler arasında gösterilmiştir.

Müşterilerine, çalışanlarına ve Türkiye’nin dört bir yanındaki şubeler ile kocaman bir aile olmayı başarmış bulunuyor ve bu yolda emin adımlarla yürümektedir.

Anadolu mutfağının bu güzide lezzetini, uluslararası standartlara uygun olarak üreten Derviş usta çiğköftenin ustası,  üretim ve hizmet alanında gerekli tüm hijyen kurallarına uymaktadır. Çiğ köftenin gerçek lezzetini tattırma hedefinde olan Derviş Usta çiğköftenin ustası  müşterilerinin istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, kaliteli ve lezzetli malzemeler kullandığını vurgulamıştır.

Derviş Usta Çiğköftenin Vizyonu

Öncelikli hedef olarak, başarılarını sürekli kılarak, bu başarılarını geleceğe taşımak, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktır. Derviş usta çiğköftenin ustası olarak ürünlerinde lezzeti ve tazeliği titiz ve güler yüzlü, işine, insan sağlığına, temizliğe ve sağlıklı beslenmeye önem veren personeli ile en kaliteli hizmeti vermeyi kendilerine hedef belirlemişlerdir.

Öncelikleri, akıllarda sadece yöresel bir yemek çeşidi olarak kalmış olan bu vazgeçilmez lezzeti daha vazgeçilmez bir lezzet haline getirerek tüm Türkiye’ye tanıtmak ve daha da zirveye taşımaktır. Geçmişi 4.000 yıla dayanan çiğ köfteye hazırlamış oldukları özel ve taze baharatlarla farklı bir tad ve bakış açısı getirme iddiasında bulunmuşlardır.

Derviş Usta Çiğköfte

Derviş Usta Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Siz de çok az bir sermaye ile Derviş Usta ailesine katılabilirsiniz.

Yatırımda riski en aza indirgeyen ve hatta gelir garantili Çiğköfte sektörüne güçlü bir marka, zengin bir konsept, inanılmaz lezzetiyle yatırımcısına her türlü desteği veren Derviş Usta çiğköftenin ustası ile katılmak isterseniz aşağıdaki standartlar çerçevesinde bizimle irtibata geçiniz.

 1. Kurulacak bayinin yaya ve araç trafiğini yoğun olduğu işlek bir noktada olması
 2. İsim hakkı bedeli tarafınızdan talep edilmemektedir.
 3. Açılacak olan bayinin kurulum giderleri bayi tarafından karşılanacaktır.
 4. Firma ile bayi arasında yapılacak olan her iki tarafın çıkarlarını koruyan bayilik sözleşmesi yapılacaktır.
 5. Firmamızca belirlenmiş olan konsepte uygun olarak kurulacak bayinin kurulum aşamasında tarafımızca yönlendirileceksiniz.
 6. Yazılı ve görsel medyada yayınlacak olan her türlü reklam giderleri ile ilgili olarak bayiden herhangi bir katılım payı ya da ücret talep edilmeyecektir.
 7. Faaliyete girecek olan bayide çalışacak olan personel açılış öncesi eğitime tabi tutulacak ve daha sonraki aşamalarda firmamız tarafından gerekli teknik bilgi ve destek verilecektir.
 8. Ürünlerimiz son derece kaliteli malzeme ve hijyenik ortamda üretilmekte olup bu üretim şartları iso 9001 ve iso 22000 kalite belgeleri ile tescillenmiştir.
 9. Ürünlerimiz üretim tesislerimizden bayiye ulaşıncaya kadar hijyenik ortamlarda vakumlu ambalajlar ile tarım ve köy işlerinin izni dahilinde tarafınıza sevk edilecektir.

Daha detaylı bilgi için :

 • Siyavuşpaşa Mah. Siyavuşpaşa Cad. No: 46/B Bahçelievler/İSTANBUL –
 • +90 (212) 442 34 02

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir