Menu

Doping Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Doping Çiğköfte; yılların tecrübe ve deneyiminden yararlanarak oluşturduğu sağlam franchising altyapısı ile bayilik vermeye devam etmektedir. Bayilerine verdiği önem ile her geçen gün gelişen ve bu aileyi büyüten firma, etsiz çiğköfte sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Çiğ köfte üretiminde enerji ve besin değerlerini koruyarak müşteri sağlığına önem veren firma, hızlı bir şekilde bayi sayısını arttırmaktadır.

Doping Çiğ Köfte bayilik

Sağlık ve hijyen kuralları çerçevesinde etsiz çiğ köfte üretimi yapan Doping, sertifikalı bir üretim tesisine sahiptir. İmalathanede üretilen çiğ köfteler hijyenik koşullarda özel vakum makinelerinde vakumlanarak bayilere dağıtılmaktadır. Çiğ köfte sektörünün gelişmesine büyük önem veren firma, bayilik altyapısı ile daha fazla ilde daha çok sayıda şubeye ulaşmayı hedefliyor. Böylelikle özel bitkisel karışımlar ve baharatlar ile harmanlanan bu geleneksel lezzeti, herkesin tatmasını amaçlıyor. Çalışmalarını bayi odaklı olarak sürdürmeye devam eden firma, geleneksel çiğ köftenin lezzetini arttırmak için de sürekli çalışma halindedir. Çok yakında İsviçre’de de bayilik açacak olan Doping, ülke sınırları dışında da geleneksel lezzetimizi tanıtmayı amaçlıyor. Faaliyetlerine aralık vermeden devam eden Doping, kaliteyi öncelik olarak tutmaktadır. 14 farklı bitki karışımı ile hazırladıkları çiğ köfte, lezzetinin yanı sıra yüksek besin değerlerine sahiptir.

Doping Çiğköfte bayilik almayı düşünen yeni girişimciler markanın yepyeni franchising kampanyalarından yararlanabilirler. Bayilerini sürekli takip ederek, performanslarını değerlendiren ve oluşturmuş olduğu kazan sistemi ile bayi performanslarına göre aylık olarak geri ödemeler de yapan firma, bu açıdan diğer markalara fark atmaktadır. Bayilerini hep destekleyen firma, aylık ve yıllık ödüller ile hem maddi hem de manevi açıdan bayilerine verdiği değeri gösteriyor. Bayileri ile hep birlikte kazanmayı ilke edinen firma, bu yönü ile tercih sebebidir.

Doping Çiğköfte Bayilik Şartları:

Doping Çiğköfte bayiliği almak isteyen girişimciler, bayilerinin gelişmesine öncelik veren ve bayilerini sürekli ödüllendiren firmanın sunduğu avantajlar neticesinde kendi şubelerini açabilirler ve kısa sürede müşteri portföyünü arttırarak kazançlarında sürekli bir artış sağlayabilirler. Bayilerini desteklemek amacıyla her ay belirli bir ciro sınırı koyan ve ciro sınırını geçenlere geri ödeme yapan firma, böylelikle yatırımların hızlı olarak geri dönüş almasını sağlıyor. Sizler de Doping çiğköfte ailesine katılmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bayilik şartlarını okuduktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

  1. Yeni bayilik açmak isteyen girişimcilerden herhangi bir ek ücret ya da marka bedeli ücreti alınmamaktadır.
  2. Marka konseptine uygun olarak dükkan dekorasyonu yapılmaktadır ve masraflar makul seviyede tutulmaktadır. Seçilen dükkanın dekorasyonu firma tarafından yapıldıktan sonra işyeri sahibine teslim edilmektedir.
  3. Eğer dilerseniz, sizler de konsept dahilinde işyerinizi hazır hale getirebilirsiniz.

Doping Çiğköfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen çiğ köfte bayilik başvurusu yapmak için doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Doping Çiğköfte iletişim bilgileri:

Adres: Uğur Mumcu Mah H Cad. No:26 Sultangazi/İstanbul

GSM: +90 551 442 25 46

Tel: +90 212 475 5 476

E-posta: info@dopingcigkofte.com

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir