Menu

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta Bayiliği ve Bayilik Şartları


Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta; uzun yılların deneyimi ve tecrübesi ile birlikte sektörde önemli bir yer edinmiştir. 1997 yılında çiğ köfte arabası ile satış yapmaya başlayan Ahmet Usta, ardından ticari hayatında önemli başarılara imza atmıştır ve kurulan franchising sistemi ile de daha çok ilde daha fazla bayi sayısına ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ köfte sektöründe tanınan bir isim olan Ahmet Usta, müşterilerinin damak tadına hitap eden çiğ köftesi ile adeta gönüllerde taht kurmuştur. Bu sevilen lezzeti her geçen gün daha çok müşteri ile buluşturan Elazığlı Ahmet Usta, azmin zaferi ile sektörde hak ettiği konuma yükselmiştir.

Elazığlı Çiğköfteci bayilik

Tüm şubelerinde kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ve müşteri beklentilerini karşılayan firma, ticari hayatında hızlı yol kat etmiştir. Çiğ köfte satışı yaptığı ilk yıllarda Tarım Bakanlığı’ndan üretim izni almak için büyük bir çaba harcayan kurucu, bu sayede çiğ köfte bayiliği sektörünün oluşmasındaki isimlerden de biri olmuştur. Kurulan fabrikasında günlük çiğ köfte üretimi yapılan Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta firması, yeniliklere açıktır ve bu alanda kendini sürekli yenilemektedir. Şu an fabrikasında en kaliteli ve sağlıklı ham maddeyi kullanarak etsiz çiğ köfte üretimi ve dağıtımı yapan firma, müşteri damak zevkine ve sağlığına öncelik vermeye devam ediyor. Şu ana kadar sadece kendi şubelerini açarak büyüyen firma, artık tüm illerde bayilerinin olması kararı alarak, aynı zamanda yurtdışına da bu geleneksel lezzeti taşımayı amaç edinmektedir.

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta bayiliği almak isteyen yatırımcılar, firmanın franchising fırsatından uygun fiyat ve avantajlar dahilinde faydalanabilirler. Türkiye genelinde ve Avrupa’da da bayi ve şubeler açarak daha çok sayıda çiğ köfte severlere hitap etmek isteyen firmanın bayilik avantajından sizler de yararlanabilirsiniz. Bayilik yoluyla şubeleşme sağlayacak olan firma, güvenilir bir bayilik hizmeti sunmaktadır. Prestijli ve kaliteden ödün vermeyen marka, ticari hayata atılmak isteyen herkesi ailesine beklemektedir.

Üretim tesisi 1500 m2’lik bir alana kurulu olan firma, ürünlerini günlük taze olarak üretmekte ve kontrolden geçirmektedir. Çiğ köfte lezzet standartlarını koruyan ve katkısız üretim yapan firma, aynı zamanda 2016 yılında üretim kapasitesini arttırmış ve daha güçlü bir altyapıya geçiş yapmıştır. Daha güçlü olarak yatırımcıların karşısına geçen markanın bayilerinde içli köfte ve tatlı çeşitleri satışları da yapılmaktadır.

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta Bayilik Şartları:

Çiğ köfte sektöründeki 20. yılında çok sayıda yatırımcıya kendi işini kurma imkanı sunan firma, birikimlerinizi kısa sürede karlı bir yatırıma dönüştürme avantajı da sağlıyor. Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta bayisi olmak isteyen yatırımcılardan 7.500 TL dükkan kurulumu ücreti talep edilmektedir. Bu paket içeriğine dükkan içi masa, sandalye, tezgah, tabela, görseller de dahildir. Firmanın bayilik şartları ise aşağıda yer almaktadır.

  1. Çiğ köfte bayilik almak isteyenlerden bayilik bedeli talep edilmemektedir.
  2. Dükkan iç tasarımı, firmanın kurumsal kimliğine uygun konseptte olmalıdır.
  3. Şube dekorasyonu firma yerine aynı kriterlerde iş sahibi tarafından da yapılabilir. Eğer firmadan talep edilirse, belirli bir ücret karşılığında dükkan iç dekorasyonu firma görevlileri tarafından yapılmaktadır.
  4. Marka reklam kampanyalarından herhangi bir reklam katkı payı bedeli talep edilmemektedir.
  5. Sipariş verildikten sonra şubelere ürün teslimatı gerçekleştirilmektedir.
  6. Açılış günü yeni bayilere ücretsiz ürün desteği ve hediyeler sağlanmaktadır.
  7. Tüm şubelerde lezzet ve standartlar aynıdır.

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna yine yukarıdaki “tıklayınız” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta iletişim bilgileri:

Adres: Firüzköy Mh. Kara Ali Cd. No: 3 Avcılar – İstanbul

Tel: +90 212 428 51 10

E-posta: info@elaziglicigkofteci.com

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir