Menu

Enfes Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Enfes Çiğköfte Bayilik Şartları

Enfes Çiğköfte Bayilik

Çiğköfte işletmeciliği sektöründe faaliyet gösteren ünlü firmalardan birisi olan Enfes Çiğköfte, gereken koşulları sağlayan tüm girişimcilere özel bayilik imkanları vermektedir. Enfes Çiğköfte, ile ister küçük ister büyük ölçekli işletmeler hem leziz hem de kaliteli çiğköfte satışı hizmetleri sağlayabilir ve doğru stratejiler uygulamaları halinde bu sektörden gerçekten de iyi gelirler elde edebilirler.

Enfes Çiğköfte Hakkında Bilgi

Enfes Çiğköfte, ortalama 6-7 yıllık geçmişi ile uzun yıllardır tüm müşterilerine en sağlıklı, en doğal ve en leziz çiğköfte satışı hizmetlerini sunmaktadır. Firmanın alanında tecrübeli ustalarının ellerinden çıkan enfes çiğköfteler, gerçekten de isminin hakkını vermektedir. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesini, çiğ köftelerinin benzersizliği ile birleştiren firma, verdiği pek çok bayilik ile bugün Türkiye’nin hemen hemen her yerine hizmet etmektedir. Tamamen katkısız Enfes Çiğköfte ürünlerinden almak isteyen tüm girişimciler bayilik başvurusu talep ederek bunu kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

Enfes Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır?

Enfes Çiğköfte’den bayilik isteyen girişimciler, firmanın resmî web sitesine giriş yaptıktan sonra ‘’Franchising’’ alanında yer alan formda isim, telefon, mail ve bayilik talebi mesajı gibi bölümleri dikkatli bir şekilde doldurduktan sonra mesaj olarak gönderebilir ve böylelikle Enfes Çiğköfte’ye bayilik başvurularını gerçekleştirebilirler. Firma yetkililerinin gönderilen başvuruları incelemesi ve aralarından uygun olanlara geri dönüş yapmasının ardından, olumlu yanıt alan işletme sahipleri Enfes Çiğköfte ile bayilik şartları üzerine görüşebilir ve anlaşma sağlanması durumunda firmanın resmi bir bayisi olarak çalışmaya başlayabilirler.

Enfes Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Sadece son birkaç yıl içerisinde çiğköfte sektöründe ortalama 450 milyon TL’lik cirosu ile Enfes Çiğköfte, bayisi olmak isteyen tüm girişimcilerden öncelikli olarak markalarının ismini daha da yukarıya taşıyabilmelerini ve bu konuda azimli, inatçı olmalarını talep etmektedir. Kurumsal kimliklerine oldukça özen gösteren firma, hiçbir koşulda müşteri memnuniyetsizliğini kabul etmemekte ve bu nedenle bayilik isteyen girişimcilerin işletmecilik geçmişlerine bakmaktadır. Tecrübesiz olan girişimcilere bayilik verme konusunda oldukça net tavrı olan Enfes Çiğköfte, sektörde deneyimi bulunan kişilere ise sağladığı kolaylıklar ile girişimciler tarafından büyük beğeni toplamaktadır. Bayilik talebinde bulunan tüm firmalardan en az 20 metrekarelik bir mekân alanı talep eden firma, aynı zamanda işletmenin açılacağı bölgenin nüfus yoğunluğu bakımından kalabalık ve işlek bir yer olmasını istemektedir. Bu bağlamda şirket için Enfes Çiğköfte bayiliği açılabilecek ideal yerler arasında caddeler, yürüyüş yolları ve meydanlar gelmektedir. Firma dileyen kişilere AVM içerisinde de bayilik açabilme fırsatı verir.

Enfes Çiğköfte’nin Bayilerine Sağladığı İmkanlar

Enfes Çiğköfte’nin bayiliğini alan firmalar, bir yandan tamamen katkısız ve rakipsiz lezzetteki çiğköfteleri satabilmenin haklı gururunu yaşarken, bir yandan da şirketin onlara koşulsuz olarak sağladığı destekten faydalanabilirler. Bayilik alan girişimcilerin işletmelerini açacakları ilk gün ise; açılış esnasında dağıtılacak olan çiğköftenin tamamı Enfes Çiğköfte aracılığı ile hediye olarak gönderilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir