Menu

Gazi Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Gazi Çiğ Köfte ilk şubesini 1986 yılında açmış olup, özel harmanladığı çiğ köfte lezzetini kalite standartları çerçevesinde üreterek günümüzde de hizmet vermeye devam etmektedir. Ürün kalitesinden bir an bile şaşmayan marka, sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretimi yapılan çiğ köfteleri bayi ağına güvenle dağıtmaktadır. Takım ruhu ile çalışan ve bayilerine verdiği değer sayesinde sürekli bayi sayısını arttıran Gazi, rakiplerine fark yaratmaya devam etmektedir.

Gazi Çiğ Köfte bayilik

Özel bitkisel karışımlar ile hijyen kodeksine uygun olarak çiğ köfte üretimi yapan Gazi, Dünyada tek acılı ve acısız çiğ köfte üreten firma olarak bilinmektedir. Özel formülü sayesinde müşterilerin damağında unutulmaz bir tat bırakan çiğ köftesi ile meşhur olan Gazi, bu geleneksel lezzetimizi herkese sevdirmeyi amaçlıyor. Bayilerin sürekli kazanacağı bir franchising altyapısı oluşturan firma, bütün şubelerinde acılı ve acısız çiğ köfte satışı yapmaktadır. Her damak zevkine uygun çiğ köfte üretimi ile takdir toplayan firma, kendi üretimi olan özel etsiz çiğ köfte sosları ile de beğeni toplamaktadır. Acı sevmeyenleri de düşünerek acısız çiğ köfte üretimi yapmaya devam eden firma, aynı zamanda müşteri taleplerine sürekli karşılık vermekte ve kendini geliştirmektedir.

Gazi Çiğ Köfte bayilik başvuru ile kendi işinin patronu olmak isteyen tüm girişimciler orta ölçekli sermaye ile bu isteklerine kısa sürede kavuşabilirler.  Hedeflerine sürekli bir yenilerini ekleyen firma, doğru ve emin adımlar ile bu sektörde yol almaktadır. Kolay bayilik açılışı imkanı ile kısa sürede iş sahibi olma avantajı sağlayan Gazi, birçok ilde bayiliğe sahiptir.

Gazi’nin bayilerine sunmuş olduğu en büyük fırsat ise; kendi tezgahınızda iki farklı çeşit çiğ köfte bulunacak olmasıdır. Acılı ve acısız çiğ köfte tercihinin olması, daha çok müşteriye ulaşmanız için önemli bir unsurdur. Cazip bayilik teklifleri ile çiğ köfte bayisi açmak isteyenlerin dikkatini çeken Gazi, bu aileye sizleri de bekliyor.

Gazi Çiğ Köfte Bayilik Şartları:

Gazi Çiğ Köfte bayiliği açmak isteyenler, aşağıda yer alan bayilik şartlarını ve firmanın sunduğu imkanları gözden geçirdikten sonra hızlı bir şekilde başvurularını yapabilirler. Firma yetkilileri bayilik başvurularına hızlı olarak geri dönüş yapmaktadırlar.

  1. Firma, yeni iş kurmak isteyen girişimcilerden herhangi bir marka hakkı bedeli talep etmemektedir.
  2. İşyeri seçiminde önemli kriter, dükkanın merkezi ve işlek bir yerde seçilmesidir.
  3. İşletme sahibi tüm kurulum giderlerini karşılamaktadır.
  4. Dükkan iç dekorasyonu firma tarafından yönlendirilerek, konsept dahilinde yapılmaktadır.
  5. Anlaşma sağlandıktan sonra, karşılıklı bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır.
  6. Ürünlerin bayilere sevkiyatı vakumlu paketlerde, hijyenik ve güvenilir koşullarda olmaktadır. Bu sevkiyatlar Tarım ve Köy İşleri tarafından izinli olarak yapılmaktadır.
  7. Firma reklam kampanyaları için bayilerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
  8. Bayi açılışı öncesinde personele ve bayi sahibine gerekli tüm eğitimler verilmektedir.
  9. Bayi açılışı sonrasında firma yetkilileri gereken her an teknik bilgi ve destek sağlamaktadır.

Gazi Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen çiğ köfte bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Gazi Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: 75. Yıl Cad. Fevzi Çakmak Cad. No.30 Gazi Mah. Sultangazi/İstanbul

GSM: +90 532 644 10 62

Tel: +90 212 536 38 32

Fax: +90 212 536 38 32

E-posta: info@gazicigkofte.com.tr

İlgili kelimeler: gazi çiğkofte

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir