Menu

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Hacıalioğlu Çiğ Köfte, Mesut Demirel tarafından 1999 Yılında ticaret hayatına başlayan bir CANBEY iştirakidir. Firma genel olarak ülkemiz sınırları içerisinde faaliyet gösterdiği gibi yurt dışında da faaliyete 2 ofisi ve çok sayıda iş ortağı ile büyümeye devam etmektedir.

Hacıalioğlu çiğ köfte bayiliği

Hacıalioğlu Çiğ Köfte’nin hikayesinden kısaca bahsedecek olursak, pek çoğumuzun damak zevkine hitap eden bu meşhur çiğ köftelerin, Mesut Bey’in catering fuarlarında kendi eliyle katılımcılara ikram etmesiyle ünlendiğini söyleyebiliriz. O günden sonra bu lezzetli çiğ köfteye sürekli artan bir talep oluşmuş ve Hacıalioğlu Çiğ Köfte markasının oluşmasına zemin hazırlamıştır. Merkez olarak İstanbul’da faaliyet gösteren firma, günümüzde 300’ü aşkın aktif bayilik ile hizmet vermektedir. Bayilik yatırımcısının ilk olarak tercih ettiği çiğ köfte markası diyebileceğimiz Hacıalioğlu, dürüst ticaret anlayışı ve her koşulda müşteri memnuniyeti ilkesi ile hem müşterilerini hem de bayilerini mutlu etmek için kampanyalarını titizlikle yürütmekte ve ürün kalite çizgisini daima korumaktadır. Kendileri en büyük hedeflerinin, Türkiye’yi bu alanda tüm dünyada layıkıyla temsil edebilmek ve hizmet alanını genişleterek daha çok müşteriye ulaşıp aynı zamanda daha fazla iş imkanı sunmak olduğunu belirtiyor. Bu doğrultuda, sektörel istatistikleri değerlendirdiğimizde hedeflerine ulaştıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Lider marka çiğ köfte içeriğini hem bayileri hem de müşterileriyle dürüstçe paylaşıyor. Meşhur lezzetin mutfağında inorganik kanserojen olarak nitelendirilen hiçbir madde kullanılmadığını gönül rahatlığı ile belirtiyorlar.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayilik almayı düşünen girişimciler için son derece cazip şartlar ve maliyetler belirlenmiştir. Resmi sitelerinde bayilik paketinin yalnızca 6.990 TL’ye mal edilebileceğini belirtmişler. Bununla birlikte yatırımcıların karşılaması gereken bayilik şartlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Şartları

  1. Hacıalioğlu markasının uzun yıllar tecrübe ettiği girişimler ve sektördeki öncü konumu dahilinde yatırımcıların işini kolaylaştıracak, müşteri trafiği ve kazançlarını arttırmaya yönelik bayilik şartları aşağıda listelenmiştir.
  2. Bayilik için tutulacak dükkanın araç ve yaya trafiğinin yoğun denebileceği bölgelerden tercih edilmesi. Çok yanında rakip çiğ köftecinin bulunmaması ve minimum 15 metre kare olması.
  3. Firma bünyesinde çalışan uzman bir personel gönderilip dükkan açmayı planladığınız saha incelemesi yapılacak ve raporlanacak.
  4. Hazırlanan rapor dahilinde satış uzmanları size / bölgenize özel pazarlama stratejilerini belirleyecek.
  5. Yatırımcı ile sözleşme yapılıp bayilik bedeli tahsil edilecek ve ürün sevkiyatı 7 iş günü içerisinde yapılacak.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha deteylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Firma iletişim bilgileri:

Tel: +90 212 515 9 444

Faks: +90 212 515 6 111

E-posta: info@hacialioglucigkofte.com

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir