Menu

Kahta Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Kahta Çiğ Köfte, Bilal Güzelaydın tarafından 1987 yılında temelleri atılan bir markadır. “Kahta Çiğ Köfte – Bilal Usta” olarak tanınan marka kurumsal çalışmaların da tamamlanması ile birlikte çiğ köfte sektöründe her geçen gün bu aileye yeni bayiler dahil ederek ülke genelinde yüzlerce şubeye ulaşmıştır.

Kahta Çiğ Köfte Bayiliği

Kahta Çiğ Köfte’nin hikayesinden kısaca bahsedecek olursak, büyük bir başarı öyküsü olduğunu söyleyebiliriz. Adıyaman’dan İstanbul’a gelerek seyyar çiğ köfte satışı yapmayan başlayan Bilal Güzelaydın, ardından bölgede “Bilal Usta” adı ile anılmaya başlayarak her geçen gün müşteri sayısını arttırmıştır. Artan talep ile birlikte 2000 yılında ilk çiğ köfte şubesinin açılışını yapan Bilal Güzelaydın, doğru bir vizyon ve misyon ile kısa sürede İstanbul’un birçok semtinde şubeler açmaya başlamıştır. Marka, günümüzde büyüme politikasını devam ettirerek Türkiye genelinde yüzlerce şube ve personel ile kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek sektörün önde gelen isimleri arasına girmiştir.

Başarı temellerinin 20 yıl önce seyyar araba ile atıldığı ve ardından tüm Türkiye genelinde bilindik bir marka haline gelmiş olan Kahta, kalite ve lezzeti daha fazla insan ile buluşturmayı ilke edinmiştir.  “Helal Sertifikalı” üretim yapan firma, bu lezzeti en doğal ve organik malzemeler ile hazırlayarak müşterilerinin damak tadına sunmaktadır.

Kahta Çiğ Köfte bayilik almayı düşünen girişimcilerden franchising bedeli olarak hiçbir ek ücret talep etmemektedir. Herhangi bir franchising bedeli ödemeden markanın bünyesine dahil olan girişimcilerden istenen bayilik şartlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Kahta markası yılların değişmeyen lezzetini daha fazla şube ile daha çok kişiye ulaştırmayı vizyon edinmiştir ve bu aileye dahil olmak isteyen girişimcilerden markanın istediği bayilik şartları şöyledir:

  • Markanın öncelik verdiği prosedür, Kahta’nın kurumsal kimliğine uygun bir şube dekorasyonudur. Franchise sözleşmesinde bu madde yer almaktadır.
  • Girişimciler Kahta adı altında açacakları şubenin kurulum giderlerinden sorumludur.
  • İşletme dekorasyonu ve kampanyalar firma tarafından yönlendirilecektir.
  • İşletme açılmadan önce girişimcilere firmanın eğitmenleri tarafından gerekli eğitimler sağlanacaktır.
  • Franchising sistemine dahil olan girişimciler reklam kampanyaları ve promosyon çalışmaları yaptıkları takdirde, firma tarafından katılım payı ya da bedel talebi istenmeyecektir.

Kahta Çiğ Köfte bayiliği için marka tarafından talep edilen diğer şartlar ve bayilere sağlanan imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte iletişim bilgileri

Tel: +90 532 715 61 90

Faks: +90 212 667 43 37

E-posta: iletisim@kahtacigkofte.com

Bir Yorum
  1. Mehmet Kutluk Şubat 29, 2016 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir