Menu

Komagene Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Komagene Çiğ Köfte, 2004 yılında gıda sektöründe faaliyete başlamıştır. İlk şubesini İstanbul’da açan firma, ardından tüm Türkiye genelinde 800’den fazla şubeye ulaşmıştır. Bu geçen 11 yıllık süre içerisinde büyük bir ilerleme kaydeden firma, aynı zamanda geleneksel çiğ köfte lezzetimizi yurtdışına da taşımıştır. İlk olarak Almanya’da yurtdışı şubesini açan Komagene, 7 farklı ülkede şubeye sahiptir. Yurtdışında toplam 25 şube ile her geçen gün büyük bir ilerleme kaydeden firma, franchising hizmeti ile sektörün 1.sırasına yerleşmiştir.

Komagene çiğ köfte bayilik

Komagene Çiğ Köfte’nin marka ismi günümüzde Adıyaman, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerini kapsayan ve antik çağda egemenliğini sürdüren Kommagene Krallığı’ndan gelmektedir. Yöresel bir tat olarak yüzyıllardır değişmeyen lezzeti ile damak tadımızın aşina olduğu çiğ köfte, Komagene markası ile tüm il, ilçe ve AVM’lerde satışa sunulmaktadır. Ülkemizin 80 ilinde şubesi olan Komagene markası, 2014 yılından bu yana büyük bir yol kat etmiştir ve çiğ köfte seven herkes tarafından tercih edilmektedir. 6.000 m2’lik alanda kapalı üretim yapan firma, buradan şubelere dağıtım gerçekleştirmektedir. Türkiye genelindeki şubelere dağıtım yaparak müşteri memnuniyetini en üst noktada tutan firma, sunduğu bayilik fırsatı ile de her geçen gün bünyesine yeni şubeler eklemektedir.

Çiğ Köfte sektörünün lider bir dünya markası olma hedefi ile faaliyete başlayan ve geçen süre içerisinde misyonu neticesinde emin adımlar ile ilerleme kaydeden Komagene, Türkiye’de ve Dünya’da ülkemizin yöresel lezzetini en iyi şekilde temsil etmektedir.

Komagene Çiğ Köfte bayilik almayı düşünen yerli ve yabancı girişimciler için oldukça cazip koşul ve maliyet planları belirlenmiştir.  Firmanın resmi sitesinde yapılan açıklamaya göre, 2016 yılı sonuna kadar bayilik zincirine katılmayı düşünen girişimcilerden franchise giriş bedeli (isim hakkı bedeli) ve Royality fee (ciro primi) talep edilmeyeceği duyurulmuştur. Yatırımcıların Komagene bayilik konseptine katılabilmeleri için ayırmaları gereken bütçe yaklaşık 20.000 tl ile 30.000 tl arasındadır. Firmanın yatırımcılardan talep ettiği diğer bayilik şartlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Komagene markasının gıda sektöründeki 11 yıllık tecrübesi ile sektörde ulaştığı bu noktada, misyonu her geçen gün daha fazla girişimle ile tanışarak şube sayısını arttırmak ve yöresel lezzetimizi daha fazla kişiye ulaştırmaktadır. Çiğ köfte bayiliği açmayı düşünen yatırımcılar, firmanın franchise adaylarından beklediği özellikleri ve şartları aşağıda bulabilirler.

  • Franchise sistemine dahil olmadan önce adayların bir haftalık eğitimden geçmesi firma tarafından belirlenen şartlardan ilkidir. Bu eğitim ile birlikte adaylar çiğ köfte şubesinin genel kuralları hakkında yeterli bilgiye ulaşmış olacaklardır ve endişeleri de ortadan kalkacaktır.
  • Komagene markasının adaylardan aradığı bir diğer özellik işe ilgi göstermesi, işin başında durması ve verimli çalışmadır.
  • Müşterilerin daha yoğun alışveriş yaptıkları noktalarda, müşteri odaklı ve merkezi bir yerde şube açılması firma beklentileri arasındadır.
  • İşletme devamlılığını sağlayabilecek ve yatırım maliyetini gerçekleştirdikten sonra finansal açıdan güçlü, dinamik adaylar aranmaktadır.

Komagene Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve marka tarafından bayiliklere sağlanan imkanlar hakkında daha detaylı bilgi edinmek için firmanın resmi bayilik sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Komagene Çiğ Köfte İletişim Bilgileri

Tel: +90 216 367 97 00

Faks: +90 216 417 38 80

E-posta: komagene@komagene.com.tr

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir