Menu

Kral Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Kral Çiğ Köfte, gıda sektöründe 1992 yılında İstanbul’da açmış olduğu ilk şube ile faaliyete başlamış olup, devamında kurduğu franchising sistemi ile ülke geneline adına duyurmuştur. Ailesine yeni şubeler dahil ederek büyüme yolunda emin adımlar ile ilerleyen firma, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini benimseyerek, ülkemizin geleneksel lezzetini sofralara getiriyor.

Kral Çiğ Köfte Bayiliği

Kral Çiğ Köfte, müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak sağlıklı ve hijyenik ürünleri müşterilerin damak zevkine sunmaktadır. Açıldığı ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeyen ve kısa süre içerisinde çiğ köfte sektöründe yer edinen firma, geniş bir müşteri portfolyosuna sahiptir. Sadece çiğ köfte ile değil, aynı zamanda özel sosları ve karışımları ile de beğeni toplayan ve talep gören firma, güler yüzlü personeli ve diğer birçok hizmeti ile de hızlı bir yol kat ediyor. Sizler de bu büyüyen firmanın bir üyesi olmak istiyorsanız, franchising sistemine dahil olabilirsiniz. Türkiye genelinde tüm illere bayilik verme hedefi olan firma, gelen bayilik taleplerini de en doğru şekilde değerlendirerek daha fazla müşteriye ulaşmak için profesyonel bir strateji izliyor. Hijyenik mekanlarda üretilen etsiz çiğ köfte ve diğer ürünlerinin dağıtım ve diğer aşamalarında da kusursuz hizmet anlayışını benimseyen firma, 24 yılın tecrübesini yeni yatırımcılar ile de paylaşmanın heyecanı ve gururu içindedir, diyebiliriz. Özellikle İstanbul’da özel bir müşteri ağı bulunan firma, diğer illerde de talep görüyor. Sizler de bu yılların deneyimiyle kaliteli hizmet ve servis anlayışı ile benimseyen firmanın cazip bayilik seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Sektörde uzun yılların deneyimini planlı çalışma ve kalite prensipleri ile harmanlayan marka, hazırlanış ve sunuş aşamasıyla çiğ köfte lezzetini herkese sevdiriyor. Etli çiğ köftenin sağlıklı bulunmamasından dolayı etsiz çiğ köfteyi özel baharat ve katkı maddesiz malzemelerle harmanlayan firmanın büyüyen ailesine sizler de dahil olabilirsiniz.

Kral Çiğ Köfte bayilik başvurusu yapmayı düşünen yeni yatırımcılar için gereken tüm kriterler ve şartlar detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Firma yeni bayilerine gereken tüm desteği sağlamakta olup, ileriye dönük de desteğini esirgememektedir. Yatırımcılardan beklenen bayilik şartları ve firmanın sağlayacağı olanakları aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kral Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Kral markası 24 yılı aşkın tecrübesi ile yeni yatırımcılara bir fırsat kapısı aralıyor. Sektörde adını duyurmuş olan firmanın yeni yatırımcıların vizyonunu geliştirecek, müşteri trafiğini sürekli tutacak ve kazancını arttırma doğrultusundaki şartları aşağıda liste halinde bulunmaktadır.

  1. Bayilik için seçilen mekanın mevkii, cadde üstünde bir yer olması önceliklidir.
  2. Mekan konsepti ve dekor firma tarafından yeni yatırımcılara belirtilmekte olup, bu konsept dışına çıkılmamaktadır.
  3. Açılışın yapıldığı gün hediye olarak 100 kg çiğ köfte iletilmektedir. Bunun yanı sıra 2000 adet de el broşürü basılıp yeni mağaza açılış hediyesi olarak verilmektedir.
  4. Bayi açılışı sonrasında da firma işbirliği devam etmekte olup, gereken destek sağlanmaktadır.

Kral Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Firma iletişim bilgileri:

Tel: +90 212 667 32 41

Tel (2): +90 532 508 50 44

İlgili kelimeler: kral çiğköfte acma sartlari

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir