Menu

Lagash Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Lagash Çiğ Köfte, Mehmet Akıncı tarafından 1994 yılında ticaret hayatına başlayan bir firmadır. Etsiz çiğ köfteyi keşfeden kişi olarak da bilinen Akıncı, 30 yıllık deneyimini tüm ülke genelindeki şubeleri ile herkesin damak zevkine sunmaktadır. Markanın öncelikli ilkesi müşteri memnuniyetidir.

Lagash Çiğ Köfte Bayiliği

Lagash Çiğ Köfte’nin başarı öyküsünden kısaca bahsedecek olursak, çiğ köfte sektörünün günümüzdeki haline gelmesinde Adıyamanlı Mehmet Usta’nın önemli bir katkısı olduğunu belirtebiliriz. Çiğ köftenin artık kolay ulaşılabilir bir lezzet olmasının temellerini atan Mehmet Usta, 1994 yılında sektöre giriş yapmıştır. İlk defa çiğ köfte malzemelerinde değişiklik yaparak et yerine farklı malzemeler kullanan kurucu, çiğ köftenin lezzetini daha farklı bir boyuta taşımıştır. Çiğ köfte harcına et yerine fıstık, ceviz içi ve badem gibi farklı malzemeler kullanarak yepyeni soslar icat eden Mehmet usta bu sayede etsiz çiğ köfte deninde akla ilk gelen isim olmuştur. Lagash, Dicle ve Fırat Nehirleri asında yer alan en eski medeniyetlerden biridir ve marka kurucusu da kendi icat ettiği farklı lezzete bu marka ismini uygun görmüştür. Gıda yönetmeliklerine uygun etsiz çiğ köfte üretimi ile müşterilerine bu geleneksel lezzeti en sağlıklı ve tadına doyum olmaz haliyle sunan Lagash markası, lezzetiyle herkesin takdiri ve beğenisi kazanmaktadır. Hazırlanış aşamasından sunuş ve tadı ile tam puan alan marka, 30 yıllık deneyimi ile günümüzde de 5 yıldızlı üretim tesislerinden tüm Türkiye genelindeki şubelere dağıtım yapmaktadır. Standartlara uygun çiğ köfte üretimi ve dağıtımı yapan firma, kültürümüzün bu eşsiz lezzetini uzun yıllar daha müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Etsiz çiğ köfte mucidi olarak bilinen Mehmet Usta’nın kurucusu olduğu Lagash, bayilik sistemi ile tüm Türkiye genelinde daha çok kişiye ulaşmayı misyon edinmiştir. Etsiz çiğ köfte alanında franchising sistemini de ilk defa oluşturan isimdir. Lagash markasının dünya genelinde bilinir hale gelmesini ve tüm dünyaya bu lezzeti tattırmayı hedefleyen marka, tüm ürün ve servislerinde hijyen kalitesini sürekli olarak geliştirmektedir.

Lagash Çiğ Köfte firmasından bayilik alarak bu lezzeti kendi bulunduğu bölgede de paylaşmak ve kar elde etmek isteyen girişimciler, firmanın cazip franchising şartlarından faydalanabilirler. Yüzde yüz kar elde etmeyi slogan haline getiren firma, yeni bayilik alacak olanlar için 10.000-15.000 TL arası yatırım maliyeti belirlemiştir. Markanın bayilik olanaklarından yararlanmak ve bu aileye katılmak isteyen yatırımcılardan beklenen bayilik şartlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Lagash Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Lagash markasının 30 yıllık deneyimi ve sektördeki öncü isim olmasını göz önünde bulundurarak sizler de bayilik ağına katılabilirsiniz. Sektöre yön veren markanın yeni bayilerin müşteri trafiği ve kazançlarını çoğaltmaya yönelik belirlediği şartlar aşağıda listelenmiştir.

  1. Marka ile aynı heyecan ve ruhu taşımak öncelikle aranan şarttır.
  2. Çiğ köfte seven ve şube açmayı düşündüğü bölgede bu lezzeti herkese tattırmak için hevesli olan yatırımcılar beklenmektedir.
  3. Sabit ve sürekli kazanç garantisi verilmektedir.
  4. Yeni yatırımcılardan beklenenler, işinin başında durması, işini kontrol ve takip etmesidir.

Lagash Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Firma iletişim bilgileri:

Tel: +90 216 425 32 32

Faks: +90 216 425 32 25

E-posta: info@lagash.com.tr

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir