Menu

Lezizhan Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Lezizhan Çiğ Köfte, 2006 yılında ilk şubesini açmıştır ve kısa sürede şube sayısını artırarak izlediği vizyon doğrultusunda büyümeye devam eden bir marka olmuştur. Talebin artması ile birlikte 2010 yılında üretim kapasitesinde artışa gidilmiştir ve ardından franchising sistemi kurularak bayilik almak isteyenlere yeni bir fırsat kapısı oluşturulmuştur. Şu an 150 şube ile Türkiye’nin birçok ilinde lezzet durağı olan Lezizhan, müşteri potansiyelini her geçen gün arttırmakta olup, etsiz çiğ köfte sektörünün öncü markalarından biri haline gelmiştir.

Lezizhan Çiğ Köfte Bayiliği

Lezizhan Çiğ Köfte sektörde kısa sürede hedeflediği konuma yükselen bir firmadır. Kendi vizyonu doğrultusunda her geçen gün yeni şubeler ile ailesine yeni girişimciler dahil eden markanın bir sonraki hedefi ise yurtdışına açılmak ve müşteri sayısında her geçen gün artış sağlamaktır. Bu yöresel Türk lezzetini ülkemiz dışında da temsil etmek isteyen firma, hijyen ve sağlık kurallarına uygun üretim yapmakta olup, müşteri memnuniyetini esas almaktadır. El değmeden üretilen çiğ köfteler şubelere dağıtılarak ürün ve sistem kalitesi korunmaktadır.

Lezizhan çiğ köftenin bu kadar beğenilmesinin altında yatan faktörlerden biri olarak kullanılan 23 çeşit baharat firma tarafından belirtilmektedir. 23 çeşit Osmanlı baharatı katılarak sultanlara layık bir lezzet ortaya çıkaran firma, ürün ve sistem kalitesini öncü ilke olarak benimseyerek ekip ruhuyla vizyonuna ulaşma yolundadır. Kullanılan tüm ürünler TSE belgesine sahiptir. Ürünlerin hiçbirinde insan sağlığını riske eden hiçbir madde kullanılmadığı ve kalite standartlarına uygun HELAL gıda belgesine sahip olduğu belirtiliyor.

Lezizhan Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimler, kendi yaşadıkları şehirde açacakları şube için uygun bayilik bedeli imkanından yararlanabilirler. Firmanın bayilik ağına dahil olmak isteyen girişimlere sunduğu 3 farklı fiyat paketi vardır.  2500 TL, 3500 TL veya 4500 TL’ye sizler de Lezizhan markası adı altında çiğ köfte şubesi açabilir ve avantajlı kurulum paketlerinden yararlanabilirsiniz. Şube açılışlarında markanın yeni bayilere 50kg veya 200 kg bedelsiz çiğköfte hediye ettiğini de belirtmek isteriz.

Lezizhan Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Lezizhan markası 2006 yılından bu yana çiğ köfte sektöründe edindiği deneyimler ile yeni girişimcilere birçok avantaj sağlamaktadır. Aşağıda markanın bayilik şartları listelenmiştir.

Bayilik için karar verilen dükkanın temiz olması, dekor ve kurulum marka tarafından yapılması öncelikli şarttır.

Çalışan personel hijyen kurallarına önem vermelidir. Markanın bayiliklerden tek beklentisi temizlik ve hijyen kurallarına uyulmasıdır.

Lezizhan Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Lezizhan Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Tel: +90 546 660 30 60

Faks: +90 212 297 59 97

E-posta: lezizhan@hotmail.com

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir