Menu

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Bayiliği ve Bayilik Şartları


Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi; kurucusu Ömer Aybak tarafından 2005 yılında gıda sektöründe faaliyette bulunmaya başlayan bir firmadır. Ömer Usta, ilk olarak Gültepe’de küçük bir dükkan ile etsiz çiğ köfte üretimine ve satışına başlamış olup; ardından Mecidiyeköy şubesinin açılışını yaparak markanın temellerini atmıştır. Müşteri damak zevkine hitap eden lezzetli çiğ köfteleri ile beğeni toplayan Ömer Usta, kısa vadede sektörde adını duyurmuştur ve birçok ünlü ismin de tercih ettiği çiğ köfte firması haline gelmiştir. Zara gibi sanatçıların da tercih ettiği Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi, lezzetinden ilk günden itibaren ödün vermemiştir ve müşteri memnuniyetine her zaman öncelik vermektedir.

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi bayilik

Adıyaman’ın geleneksel ve meşhur bir lezzeti olan, ülkemiz insanının severek tükettiği etsiz çiğ köfte, Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Usta ile daha fazla kişiye ulaşmaktadır. Elde yoğrularak, özenle hazırlanan ve servise sunulan çiğ köftelerin yanı sıra, firmanın acı sosları da beğenilmektedir. Türkiye’nin pek çok ilinde şube ve bayileri bulunan firma, 2005 yılından bu yana her geçen yıl bayi sayısını arttırmaya yönelik bir hedef belirlemektedir. Daha çok bayi ile tüm illerdeki çiğ köfte severler ile buluşmayı ve daha çok yatırımcıya kendi işinin patronu olma imkanı tanımayı ilke edinen firma, aynı zamanda global alanda da önemli bir noktaya ulaşmayı hedefliyor.

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi bayilik fırsatından yararlanmayı düşünen her bütçeden girişimciler, firma ile irtibat kurarak franchising sistemi hakkında tüm bilgileri edinebilirler. Kurumsal kimliği ve ürün kalitesi ile kendini kısa sürede ispatlayan ve rakiplerinin arasından sıyrılan firma, hijyenik koşullarda gıda mühendisleri kontrolünde üretim yapmaktadır. Kurumsal değerlerine sadık olan firma, müşteri beğeni ve şikayetlerini dikkate almaktadır. Aynı zamanda bayilerine de sürekli destek sağlamaktadır. Tüm tecrübe ve deneyimleri ile sektöre giriş yapan Ömer Usta, bu geleneksel lezzetimi tüm sofralara taşımayı ilke edinmiştir. Ülkemizde saygın bir yer edinen firma, birinci kalite hizmet politikası çerçevesinde büyümeye ve kendini yenilemeye devam ediyor.

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Bayilik Şartları:

Geçmişten gelen geleneksel lezzetimiz çiğ köfteyi kendi özel karışımı ile harmanlayan ve lezzetine lezzet katan Ömer Usta, franchising sistemi ile iş kurmak isteyen herkese bayilik fırsatı sunuyor. Sizler de bulunduğunuz ilde markanın adı altında çiğ köfte satışı yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan franchising şartlarına göz gezdirerek, başvurunuzu yapabilirsiniz.

  1. Yeni iş sahiplerine ve personele firma tarafından gerekli eğitim verilmektedir.
  2. Dükkan seçiminde merkezi lokasyon olması önceliktir. Özellikle kamu alanları, yaya ve araç geçişi yoğun bölgelerin tercih edilmesi tavsiye edilir. Bu sayede kar marjı da daha yüksek tutulabilir.
  3. Dükkan iç ve dış tasarımı marka konseptine uygun olmalıdır.
  4. Anlaşma sağlandıktan sonra, karşılıklı franchising sözleşmesi imzalanmaktadır.
  5. Bayilik başvurusu yapanlardan franchise bedeli talep edilmemektedir. Sizler de herhangi bir marka bedeli ödemeden bu aileye dahil olabilirsiniz.

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi iletişim bilgileri:

Adres: Karayolları Mahallesi 567. Sokak No: 18-20 Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

Tel: +90 212 -650 59 02

Faks: +90 212 650 59 15

E-posta: info@adiyamancigkoftecisi.com

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir