Menu

Online Çiğ köfte Satmak Tutar mı?


Gıda sektörü içerisinde, genel olarak kaliteli hizmet ve kaliteli ürünleri sunan firmalar uzun vadede başarılı olup karlılığını yükseltmeye devam ediyor. Yalın şekilde sunulan kaliteli ürün yapıları, iş yerinin başarısı konusunda yeterli bulunmayıp, müşteri ilişkileri ve ödeme uygulamaları da başarı için diğer kriterlerdir.

Çiğköftede Kurumsallık

Çiğköfte dükkanı içerisinde sunulan kaliteli ürün başarının anahtarıdır. Düşük kaliteli ürünler kısa vadede işletmelere karlı bir dönüş sağlasa bile uzun vadede bir etkisi yer almamaktadır. Satışını yapmış olduğu ürünün arkasında tam olarak duran, kaliteli hizmet sunan ve müşterinin isteklerine önem verebilen kurumsal bir şirketin geliştirmiş olduğu strateji ile uzun soluklu bir ticareti olacağı sabit durumdadır. Kurumsallığın gereği olarak online çiğköfte satışı, ürün sunumu ve servisi kaliteli olması gerekir.

Çiğ köftenin müşterilerine sunulacağı durumun görsellik ve kullanım konusunda avantaj sağlaması gerekmektedir. İnternet üzerinden çiğ köfte dürüm siparişi verecek olan bir müşterinin ürünün eline ilk geçtiği zaman tepkisi olumsuz olması durumunda, ürünün tadı da beğenilmeyecektir. Poşet içinde saçılmış çiğ köfteler ya da soslar, özensiz olarak kâğıda sarılan dürüm, müşteride olumlu bir etki bırakmamakta ve ürün ne kadar lezzetli olsa bile devamında müşteri yeni bir sipariş vermemektedir.

Örnek vermek gerekirse kaliteli bir çiğ köfte dürümü sunum işinde, marka baskılı yer alan dürüm poşeti, baskılı ıslak mendil, poşet, peçete, kürdan ile tuz bulunması gerekir. Tüm ambalaj malzemeleri içerisinde markanın logosunun bulunması müşteriye güven vermektedir. Araştırmalar birden fazla şubesi bulunan gıda işletmelerinin bir tek şubesi yer alan gıda işletmelerine göre daha fazla güven vermektedir. Çiğ köfte işletme sahibi aracılığı ile müşteriye, markanın çok sayıda şubesi olduğu hissettirilmesi gerekir.

Müşteri memnuniyetinin ön planda yer aldığı, müşterinin isteklerinin tam olarak yerine getirildiği, şikâyetlerinin iyice dinlendiği işletmeler uzun zamanda başarılı olmasını sağlamıştır. Çiğ köfte dükkânına her girecek olan müşteriye güler yüzlü bir hizmet karşılamasında bulunmak müşteri için hoş bir ortam sağlamaktadır. Güler yüz oldukça önemlidir. Müşteriye sunulacak olan kaliteli hizmetin ilk işareti bu uygulamadır.

Online Çiğ köfte Satmak Tutar mı?

Online Çiğ Köfte

Online çiğ köfte Satış

Paket servis, gıda sektörü içerisinde olmazsa olmaz bir hizmet durumudur. Online çiğköfte satışı sayesinde karınızı daha fazla arttırabilirsiniz. Online satış internet üzerinden sipariş verme şeklidir. Online çiğköfte satışı bayinizin kurumsal yapısını müşterilerine tam olarak hissettirmektedir.

Zamanında ve hızlı gerçekleştirilecek paket servis müşterilerinizin artmasını sağlayacaktır. Doğru broşür dağıtımı ve kampanyaları gerçekleştiren bir çiğ köfte dükkânının cirosunun ortalama olarak %30 u paket servis işinden gelmektedir. Bu yüzden online satış oldukça önemli bir uygulamadır. Online çiğköfte satışı sayesinde sizde cironuzu daha fazla arttırabilirsiniz. Online satışın en önemli artılarından bir tanesi paket servisin satış payı içerisindeki oranını arttırmasıdır.

Online Çiğ köfte Satmak Tutar mı?

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir