Menu

Oses Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Oses Çiğ Köfte, gıda sektöründe Osman Yaşar tarafından ticaret hayatına başlamıştır ve geçen süre içerisinde etsiz çiğ köfte alanında birçok ilke imza atmıştır. Adıyamanlı olan Osman Yaşar tarafından kurulan firma Türkiye genelinde faaliyet gösterdiği gibi, ülke sınırlarında da bu geleneksel lezzeti temsil etmektedir. Bayilik sistemi ile büyümeyi ilke edinen firma, her geçen gün ailesine çok sayıda iş ortağı dahil etmektedir.

Oses Çiğ Köfte Bayiliği

Oses Çiğ Köfte’nin hikayesinden kısaca bahsedecek olursak, Osman Yaşar Adıyaman’da seyyar arabası ile çiğ köfte satışı gerçekleştirirken, bu lezzeti daha fazla kişiye ulaştırmak amacıyla çiğ köfte makinesi ile üretime başlamıştır. Artan talep ile birlikte üretim kapasitesini arttırmaya başlayan kurucu, çiğ köfte sektöründe sanayileşmenin ilk adımını da atan kişi olmuştur. Kısa bir süre sonra markalaşma yolunda önemli adımlar atan Oses, ilk şube açılışının hemen ardından sektörde bir ilkle daha adını duyurmuştur. İlk defa el değmeden çiğ köfte üretimi ile sağlıklı ve hijyen kurallarına uygun imalat gerçekleştirilerek yeni şubeleri de zincire eklenmeye başlamıştır. Ardından marka ilk defa AB standartlarına uygun çiğ köfte fabrikasının temellerini atmıştır. Fabrikasyon üretim ile şubelerine etsiz çiğköfte dağıtımı yapan Oses Çiğ Köfte, kaliteli standartları ve akıllarda kalan lezzeti ile 55 ilde faaliyet göstermeye devam etmektedir. 600’den fazla şubeye ulaşan Oses, franchising sistemi ile yeni girişimcilere de fırsat kapısı aralamaktadır. Türkiye’nin sevilen çiğ köfte firması, Almanya ve Çin’de de iki fabrika açarak yurtdışında da şube sayısını arttırmayı hedeflemektedir. Son olarak, 2013 yılında Almanya’da düzenlenen Avrupa Kalite Zirvesi’nde markanın Kalite Ödülü’ne layık görüldüğünü hatırlatmak isteriz.

Çiğ köfte sektöründe layık görüldüğü ödüller ve getirdiği yenilikler ile kalitesini kanıtlayan Oses, bu meşhur lezzeti bayilik sistemi ile diğer illere de taşımayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan firma, Adıyaman’a özgü özel formülüyle ve el değmeden üretim yaparak, birinci sınıf kalitedeki malzemelerle gönül rahatlığıyla yiyebileceğiniz çiğ köfte üretimi yapmaktadır.

Oses Çiğ Köfte bayilik almayı düşünen girişimcilerden franchising bedeli talep edilmemektedir. Bu lezzeti daha fazla kişiye ulaştırmak isteyen firma, girişimciler için herhangi bir bedel ödemeden çiğ köfte şubesi açma fırsatı sunuyor. Sizler de bu imkandan yararlanarak Oses ailesine dahil olabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Oses markasının yılların deneyimi ve profesyonelliği ile sektörde imza attığı ilkler, öncü konuma yükselmesini sağlamıştır. Sizler de markanın bayilik ağına dahil olmayı düşünüyorsanız, girişimcilerden beklenen şartları aşağıda bulabilirsiniz.

  1. Markanın bayilik başvurusunda bulunmayı düşünen girişimcilerden istediği prosedürlerden biri, marka kimliğine uygun şube dekorasyonu yapılması ve franchise sözleşmesinin imzalanmasıdır.
  2. İşletme sahibi kurulum sürecinde tüm giderlerden sorumludur.
  3. Dekorasyon ve açılış kampanyası firma tarafından yönlendirilecektir.
  4. Firma bünyesinde çalışan eğitmenler, yeni bayilere gereken tüm eğitimi sağlayacaktır.
  5. Şubelerin yazılı ya da görsel basında düzenledikleri kampanya, reklam ve promosyonlardan markanın herhangi bir katılım ücreti talebi olmayacaktır.
  6. Fiyat politikası tüm şubelerde aynıdır.
  7. Bayilik açılışından itibaren firmanın franchise koordinatörleri gereken tüm teknik desteği sağlayacaklardır.

Oses Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Tel: 444 50 02

Faks: +90 212 419 02 99

E-posta: info@osescigkofte.com

İlgili kelimeler: oses çiğköfte kurulum fiyatı

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir