Menu

Öz Tadım Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Çiğ köfte bayiliği son yıllarda en çok rağbet gören girişimcilik sektörleri arasında yer alıyor. Sektöre dair bilgisi olmayanlar için bayilik hizmeti almak ideal bir seçimdir. Özellikle de çok fazla yatırım yapacak fırsatı olmayanlara iş kapısı olarak çiğ köfte bayiliği almak çeşitli avantajlar sağlayabilir. Öz Tadım çiğ köfte bayiliği ile siz de kendi iş yerinizi kurabilir, kaliteli bir firmanın bayiliğini alarak sektöre emin adımlar atabilirsiniz.

Çiğ köfte bayiliği almak istiyorsanız ana firmanın bazı şartlarını kabul etmeniz gerekiyor. Öz Tadım çiğ köfte firması ile çalışmak isteyenlere de bazı şartlar konulmaktadır. Firma kurulum ve malzeme desteği sunarak bayilerine satış ve kazanç olanağı sunuyor. Her şeyi firma yapsın, ben sadece dükkanı açıp satışımı yapayım diyorsanız işte size fırsat.

Öz Tadım çiğ köfte bayilik şartları şunlardır;

  • Firma bayilerinden en az 15 metre karelik bir dükkan istiyor.
  • Dükkan yeri seçiminde merkeze yakın ve işlek caddeler olması isteniyor.
  • Öz Tadım çiğ köfte firması kurumsallık konusunda titiz davranıyor ve tüm malzemelerin teminini kendisi üstleniyor.
  • Firmanın bayilerinde en önemli isteği müşteri ilişkilerinde hassasiyet, güler yüzlü hizmet, hijyen ve dürüstlük prensibine sahip olunması.
  • Temizlik konusunda hassas davranılmasına dikkat çeken Öz Tadım çiğ köfte firması bayilerin tezgah ve ürünler konusundaki temizliğine dikkat etmesini şart olarak sunuyor.

Öz Tadım çiğ köfte bayilik paketleri şu şekilde;

Temel Paket: 8000 TL

Fırsat Paketi: 9000 TL

Büyük Paket: 10000 TL

Size en uygun paketi tercih ederek Öz Tadım çiğ köfte firmasının bayilik şartlarını onaylamanız yeterli olacaktır. Firma paketi 7-10iş günü içerisinde teslim etmeyi taahhüt ediyor. Ayrıca paketlere ek olarak ücretsiz çiğ köfte satış eğitimi desteği de veriliyor.

Az yatırımla çok para kazanmayı hedefliyorsanız Öz Tadım çiğ köfte bayiliği ile sektöre giriş yapabilirsiniz. Unutmayın ki çiğ köfte satmak zorlu bir iş değildir. Burada önemli olan nokta doğru zamanda bu işe odaklanmaktır. Hedefiniz güçlü bir sektörden kazanç sağlamaksa çiğ köftecilik son yılların en çok kazandıran sektörlerinden biridir.

Bir Yorum
  1. Ömer faruk Aralık 16, 2018 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir