Menu

Pan Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Pan Çiğ Köfte, ilk şubesini 2008 yılında Ankara’da açarak kısa sürede çiğ köfte kültürünü yaşatmayı sürdüren tanınmış markalardan biri haline gelmiştir. Üretim fabrikası Ankara’da faaliyet sürdüren firma, Türkiye genelinde şubelere sahiptir. Yurtdışında da 2 adet ofisi bulunan firma, her geçen gün artan iş ortakları ile hızlı bir yol kat etmektedir. Büyümeyi ve çiğ köfte kültürünü yurt sınırları dışına da taşıyarak herkese bu lezzeti ulaştırmak isteyen firma, hedefleri doğrultusunda sağlam adımlar atarak yol kat ediyor.

Pan Çiğ Köfte Bayiliği

Pan Çiğ Köfte kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerine doğal ve sağlıklı malzemelerden hazırlanan çiğ köfte servisi yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan firma, çiğ köfte sektöründe iş ortakları ile birlikte her geçen gün büyümekte olup, kendini geliştiriyor. Başta Ankara ili olmak üzere toplamda 22 ilde şube açan firma, tüm Türkiye genelinde şubeler açmayı hedefliyor. 130’dan fazla şubesi ve “Eşsiz Lezzetler, Mutlu Bayiler” sloganı ile müşteri sayısını sürekli katlayan firma, franchising sistemi ile de yatırımcılara yeni bir kazanç kapısı aralıyor. Müşterilerin damak tadına uygun çiğ köfte üretimi yapan ve yeni fikir projeler ile 5 yıldır büyük bir gelişme gösteren firma, hızlı servis ve güler yüzlü personelinin yanı sıra müşterilerine ve bayiliklerine sunmuş olduğu avantajlar ile de tercih sebebidir. Geliştirmiş olduğu yeni fikirler ile çiğ köfte sektöründe öncü olmaya aday olan firma, ürünlerinde tat ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Pan’ın müşteri kampanyalarından bahsedecek olursak, her ayın 2’sinde 250 gram ve üzeri çiğ köfte satın alan herkese alınan miktar kadar hediye ettiğini hatırlatmak isteriz.

Türk toplumunun benimsemiş olduğu çiğ köfte lezzetini ülkenin her yanına ulaştırmayı vizyon olarak benimseyen Pan Çiğ Köfte, sektörün önde gelen perakendecileri arasında konumlanmıştır. Bu muhteşem Anadolu lezzetini tüketicilerin damak tadına sunan ve franchising sistemi ile daha fazla istihdam sağlamayı hedefleyen firma oluşturduğu satış stratejileri ile 21 ilde faaliyet sürdürmektedir.

Pan Çiğ Köfte bayilik almayı düşünen yeni yatırımcılar için oldukça cazip kampanya koşulları oluşturulmuştur. Franchising sistemi ile Türkiye genelinde sofralara bu lezzeti taşımayı amaç edinen firmanın bayilik ağına sizler de uygun şart ve koşullar çerçevesinde dahil olabilirsiniz. Firmanın resmi sitesinde yeni franchise adaylarından talep ettiği teminat miktarı 7000tl olup, açılışa özel 300kg çiğ köfte hediye edilmektedir. Bununla birlikte yatırımcılardan beklenen diğer bayilik şartlarını aşağıda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Pan Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Pan markası 2008 yılından beri sektörde edindiği deneyim ve tecrübe ile yeni iş sahaları ve yeni istihdam kaynakları oluşturma bilincindedir. Firmanın marka standartları dahilinde yeni bayilik başvurusunda bulunacak olan yatırımcılardan talep ettiği bayilik şartları aşağıda liste halindedir.

  1. Bayi ağına katılanlardan isim hakkı talep edilmemektedir.
  2. Bölge analizi yapılmakta olup, trafiğin yoğun olduğu alanlarda bayilik seçilmesi arz edilmektedir.
  3. Anlaşmaya varıldıktan sonra bayilik sözleşmesi ve teminat istenmektedir.
  4. Bayiliğin mimari tasarımı ve kurulumu firma kontrolünde yapılmaktadır.
  5. Şubelerde çalışan personellerin kılık kıyafete özen göstermesi ve firma logolu iş kıyafetleri giymesi şart koşulmaktadır.
  6. Yeni bayilikler açılmadan önce gerekli iş eğitimi firma tarafından sağlanmaktadır.

Pan Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Firma iletişim bilgileri:

Tel: +90 312 387 40 80

E-posta: bilgi@pancigkofte.com

İlgili kelimeler: pan çiğ köfte bayilik

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir