Menu

S Çiğköfte Bayiliği Ve Bayilik Şartları


Kâr marjı en yüksek sektörlerden biri olan çiğköfte bayiliği, marka çeşitliliğinin de giderek artmasına neden olmuştur. Seçkin markalardan biri olan Süper Çiğköfte, Türkiye’nin tüm illerine bayilik veren kurumsal firmalardan biridir. Türkiye genelinde yaklaşık 20 bayisi bulunan ve hızla büyümekte olan firma, bayilerinin arkasında durmakta ve kendilerine düşen sorumlulukları eksiksiz yerine getirmektedir.

S Çiğköfte Bayisi Nasıl Olunur?

Firma kendisine başvuruda bulunan her bayilik başvurusunu ciddiyetle önemsemekte ve gereken şartları özenle inceleyerek gerekenleri yerine getirmektedir. Dükkânın açılacağı yere karar verildikten sonra site üzerinde bulunan paketlerden birini seçerek sipariş vermek ve ertesi günü kargo ile çiğköftenin bayiye ulaşması mümkündür. Bu konuda ciddi düşüncesi olan girişimciler S Çiğköfte adresinde bulunan telefon numaralarını arayarak gerekli bilgiyi alabilir ve başvuruda bulunulabilir. Site üzerinden mesaj bölümünü kullanarak da bayilik şartları hakkında detaylı bilgi almak ve akla takılan sorulara anında cevap almak mümkündür.

Bayilik Şartları Nelerdir?

Tüm bayilik veren firmalar gibi S Çiğköfte bayilerinin de üst düzey gelir elde etmeleri firma yetkililerinin temel isteklerinden biridir. Bu noktada bayilik başvurusunda bulunan kişiler nerede dükkân açacaklarına kendileri karar vermektedir. Her bütçeye uygun nitelikte olan bayilik olanakları ile içeriği farklı olan paketlerden talep ederek hemen S Çiğköfte bayisi olunabilir. Oldukça geniş kapsamlı olan paket içerikleri sayesinde her türlü ihtiyaç firma tarafından karşılanmakta ve bayilere sadece bu işten para kazanma işi kalmaktadır. Firma, dükkân dekorasyonu gibi ek masraflar konusunda herhangi bir dayatma yapmamaktadır. Bayi sahiplerinin isteğine bırakılan bu detay bütçeye göre şekillendirilebilir.

S Çiğköfte Bayilik Ücretleri

Çiğköfteciliğe yeni başlayanlar ya da profesyonel olarak bu işi yapmak isteyenler için birden fazla seçeneğe sahip olan firma, 2500TL’den 8500TL’ye kadar paket alternatifleri sunmaktadır. Yeni başlayanlar için uygun bütçede olan paketin içeriği uygun konum bulunduğunda yeterli özelliklere sahip niteliktedir. 3500 TL ve 4500 TL olan paket seçenekleri de bu işe daha hesaplı bir bütçe ile giriş yapmak isteyenler için ideal ölçülerdedir. Daha önce çiğköfte bayiliği yapmış olan ve profesyonel olarak S Çiğköfte bayiliğine talip olanlar için profesyonel paket, geniş kapsamlı içeriği ve 3 yıllık web sitesi desteği ile kaçırılmayacak seçeneklerden biridir.

S Çiğköfte Bayiliği Ve Bayilik Şartları

S Çiğköfte Bayiliği Ve Bayilik Şartları

Neden S Çiğköfte Bayiliği?

S Çiğköfte bayisi olarak kaliteli ve kurumsal bir firmanın çatısı altında olmanın güvenliğini her zaman hissetmek mümkündür. Sürekli büyüyen ve gelişen bir firma olarak bayilerin yüksek kar oranına sahip olmaları başlıca amaçlarından biridir. Bu nedenle de koruyucu bulunmayan ve Türk halkının damak yapısına en uygun özellikteki çiğköfteyi en uygun fiyatı ile bayilerin hizmetine sunmaktadır. Bayilerinin her zaman arkasında durabilen bir firma olarak gerektiğinde eğitim desteği de verilmektedir. Firma sadece Türkiye bayilikleri ile sınırlı kalmayıp, çiğköfte sektörünün bir Dünya markası haline gelme amacını da gütmektedir.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir