Menu

Samsat Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Samsat Çiğ Köfte, 2010 yılında kurulmuş olup, ardından bayi konsepti ile ülke genelinde hizmet vermeye başlamıştır. Çiğ köftenin yanı sıra farklı lezzetleri de müşterileri ile buluşturan firma sektörde öncü olmak adına çalışmalarını her geçen gün geliştirerek çok sayıda iş ortağı ile ailesini genişletiyor. Yeni bayileri ve ürünleri ile kalite ve lezzet anlayışını zirveye taşıyan firmanın iddialı duruşu sayesinde marka adı da her geçen gün daha çok müşteri tarafından bilinir hale gelmiştir.

Samsat Çiğ Köfte Bayiliği

Samsat Çiğ Köfte, gıda sektöründe yenilikçi bir anlayış benimsemektedir. Acılı ve az acılı etsiz çiğ köftenin yanı sıra müşterilerin daha önce tatmadığı sıra dışı lezzetlere de bayilerinde yer veren firmanın bu geniş ürün yelpazesi takdir toplamaktadır. Şubelerin her birinde Samsat beyti, içli köfte, Samsat hamburger, falatel gibi tuzlu ürünlere de yer veren firma aynı zamanda çuro ve kadayıf dolması gibi özel tatlıları da müşterilerinin damak zevkine sunuyor. Geleneksel ve uluslar arası lezzetleri yeniden harmanlayarak sofralara taşıyan firmanın çiğ köfte sektöründeki iddialı bakış açısı ve izlediği vizyon sayesinde, birçok yatırımcı da bayilik olarak Samsat firmasını tercih etmeye başlamıştır. Yeni ürünleri müşterilerinin beğenisine sunma yönünde sürekli olarak çalışmalarını devam ettiren firmanın her gün büyüyen ailesine sizler de dahil olabilir ve avantajlı bayilik seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Ülkenin dört bir yanında şubeleri bulunan Samsat Çiğ Köfte, ürünlerinde kalite ve hijyene önem vermektedir. Müşteri beklentilerine her zaman öncelik tanıyan ve konseptini sürekli iyileştiren firmanın hedeflerinin başında tüm illerde çiğ köfte bayilik ağına sahip olmak ve yeni yatırımcılar ile ailesini büyütmek geliyor. Müşteri taleplerini dikkate alarak çalışmalarına devam eden firmanın sektörde kısa sürede sağlamlaştırdığı yeri ve sağladığı güven yeni bayilik alanlara da prestij sağlamaktadır. Hizmetlerinin devamlılığını sağlamayı misyon edinen firma, franchise sistemine dahil olan tüm iş ortaklarına desteğini sürekli kılmaktadır.

Samsat Çiğ Köfte bayilik almayı düşünen girişimler için çığır açan kampanyalara imza atıyor. Sizler de Samsat markası adı altında kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Ülkenin her yerinden gelen bayilik başvurularına cevap veren ve Türkiye genelinde hizmet vermeyi amaçlayan firmanın anahtar teslim bayilik kampanyasından yararlanarak sizler de 7500 TL’ye kendi işinizi kurabilirsiniz. Bu paket içerisinde tüm dükkan kurulum ve eğitim de dahildir. Kampanyanın kısa bir süre daha devam edeceğini hatırlatmak isteriz.

Samsat Çiğ Köfte Bayilik Şartları:

Samsat markasının 2010 yılından beri sürdürdüğü çalışmalar dahilinde sektörde edindiği konum ve müşteri portföyü yeni yatırımcılara da bayilik ağı ile harika fırsatları beraberinde getiriyor. Bayilik maliyeti olarak talep edilen ücreti ödedikten sonra dükkan kurulumu yapılmaktadır. Sınırlı sayıda sunulan tüm fırsatlardan yararlanmak için aşağıda yer alan ayrıntıları da inceleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

  1. Tüm Türkiye genelinde çiğ köfte şubelikleri verilmektedir.
  2. Dükkanların merkezi bir konumda olması önceliklidir.
  3. Kurulum ve eğitim firma tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır.
  4. Açılış günü 200 kg çiğ köfte hediye edilmektedir.
  5. Tabela, broşür ve magnet gibi reklam malzemelerinden ücret talep edilmemektedir.
  6. Anlaşma sağlandıktan sonra anahtar teslim şube kurulumu yapılmaktadır.

Samsat Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Samsat Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Tel: +90 546 660 30 60

Faks: +90 212 644 19 03

E-posta: info@samsatcigkoftecisi.com.tr

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir