Menu

Serince Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Serince Çiğ Köfte, ilk olarak sektöre 2005 yılında giriş yapmış olup, ilk şube açılışı da İstanbul’da olmuştur. Kurucusu Ramazan Usta, sektördeki deneyimlerinden sonra çiğ köfte şubesi açmaya karar verip, ardından oluşturduğu franchising sistemi ile kısa süre içerisinde her çiğ köfte severin gönlünde taht kurmuştur. Taleplerde her geçe gün artış olması ile birlikte ülke geneline bayilik verilmeye başlanmış olup, bayi sayısı da hızla artış göstermiştir.

Serince Çiğ Köfte bayilik

Serince Çiğ Köfte’nin hikayesinden kısaca bahsedecek olursak, kurucusu Ramazan Usta 1982 yılında Serince köyünde doğmuştur ve markalaşma sürecinde doğduğu köyün adı ile hizmet vermeye karar vermiştir. Lise öğreniminin ardından İstanbul’a giden Ramazan Usta, burada çeşitli lokanta ve restoranlarda çalışarak gıda sektöründe deneyim elde etmiştir. Ardından bu birikimleri ışığında ağabeylerinin de desteği ile birlikte İstanbul’da ilk şube açılışını gerçekleştirmiştir. 2005 yılında etsiz çiğköfte sektöründe faaliyete başlayan Serince, gelen yoğun taleple birlikte bayi sayısını arttırma ve markalaşma yolunda büyüme yönünde bir misyon edinmiştir. Şu an Türkiye’nin çeşitli illerinde şubesi ve bayileri bulunan firma, diğer illerde de Ramazan Usta’nın lezzetli çiğ köftesini çiğ köfte severler ile buluşturmayı hedefliyor.

Kaliteli, hijyenik ve modern tesislerinde çiğ köfte üretimi yapan Serince Çiğ Köfte, gerekli tüm belgelere sahiptir. El değmeden çiğ köfte üretimi gerçekleştiren firma, modern tesislerinde düzenli olarak tüm gıda kontrollerini tamamlamaktadır. Deneyimli kadrosu ile sağlıklı ve lezzetli çiğ köfte üretimi ve dağıtımı yapan firma, tüm girişimcileri bayilik ağına beklemektedir.

Kalite politikası çerçevesinde güvenilir sağlıklı ve lezzetli çiğ köfte üretmeye devam eden Serince Çiğ Köfte, müşteri taleplerini karşılamayı birinci ilke benimsemiştir. Müşterilerinin değişen talep ve istekleri ile paralel şekilde çalışan marka, satış ve sonrasına dair hizmetleri de sürekli geliştirmektedir.

Serince Çiğ Köfte bayilik başvurusu yapmak isteyen yatırımcılar, markanın değerleri çerçevesinde satış yaparak kısa sürede yatırımlarını geri kazanabilirler ve yüzde 100 üzerinde kar marjı elde edebilirler. Türkiye genelinde bayilikler vermeye devam eden çiğ köfte firması, bayilik açılışı sonrasında da iş sahiplerine gerekli tüm destek ve eğitimi sağlamaktadır.

Serince Çiğ Köfte Bayilik Şartları:

Serince çiğköfte bayiliği almak isteyen girişimciler, firmanın franchising şartlarını kabul ederek kendi işlerini kurabilirler. Sizler de kendi işinizin patronu olmak ve çiğ köfte sektöründen gelir elde etmek istiyorsanız, aşağıda yer alan Serince bayilik şartlarını okuduktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

  1. Seçilen dükkanın konsepti firma tarafından belirlenmektedir.
  2. Dükkan seçiminin merkezi yerlerde, yaya ve araç trafiği bulunan bölgelerde yapılması önemlidir.
  3. Bayi açılışı öncesinde iş sahibine gerekli tüm teknik destek ve eğitim sağlanmaktadır.
  4. Bayilerde sadece Serince çiğköfte satışı yapılması zorunludur.
  5. Franchising bedeli ödendikten ve anlaşma sağlandıktan sonra karşılıklı franchising sözleşmesi imzalanmaktadır.
  6. Açılış günü için firma tarafından çiğköfte hediye edilmektedir.

Serince Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen çiğ köfte bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Firma iletişim bilgileri:

Tel: 444 4 305

Cep: (+90) 0536 944 82 15

E-posta: info@serincecigkofte.com

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir