Menu

Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Tatlıses Çiğ Köfte, İbrahim Tatlıses tarafından 1990 Yılında ticaret hayatına başlamıştır. Tatlıses şirketler grubuna ait olan ve kısa sürede bünyesine sayısız şube dahil eden marka, çiğ köfte sektöründe söz sahibi olmuştur. Yatırımlarını sürekli arttıran ve faaliyetlerini sürdüren firma, geleneksel lezzeti yurt içinde olduğu gibi yurtdışında da en doğru şekilde temsil ediyor.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği

Tatlıses Çiğ Köfte kurulduğu ilk günden itibaren gıda sektöründe kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ve rakiplerine de bu doğru misyonu aşılamıştır. Bu yönde yapmış olduğu çalışmalar ile çiğ köfte alanında amacına kısa sürede ulaşan ve müşteri sayısını katlayan firma, aynı zamanda müşteri gözünde güvenilir marka olarak da anılmayı başarmıştır. Sosyal sorumluluk projeleri ve layık görüldüğü ödüller ile de alanında ne kadar başarılı olduğunu kanıtlayan Tatlıses Çiğ Köfte Türkiye’nin her yerinde bu geleneksel lezzetimizi sofralara ulaştırıyor. İtibar sahibi bir çiğ köfte firması ailesine dahil olmak isteyen yatırımcıların tercih ettiği marka, birçok fırsat ve olanakları ile de yeni şubelere destek veriyor. Yıllardır sunmuş olduğu televizyon programlarında bizlerle çiğ köfteyi tanıştıran ve bu özel lezzeti Tatlıses şirketler grubu bünyesinde kurmuş olduğu çiğ köfte franchising sistemi ile tüm ülkeye yayan İbrahim Tatlıses,  bu alanda yatırımlarını arttırarak ve insanları da bilinçlendirerek ülkemizde çiğ köfte deninde akla ilk gelen isim olmuştur. Sizler de ünlü sanatçının şirket grubunda faaliyet gösteren Tatlıses Çiğ Köfte’nin bayilik ağına dahil olarak kendi bulunduğunuz bölgede de marka gücü ve tanıtımı sayesinde kar elde edebilirsiniz.

Öncü ve güven veren marka çiğ köfte sektörünün büyümesinde sürekli uğraş vermeye ve yeni geleneksel lezzetleri müşterileri ile paylaşmaya devam ediyor. Tüm ürünlerinde hijyen kurallarına uygun üretim yapan Tatlıses markası kaliteli, sağlıklı ve katkısız ürünleri ile müşteri sağlığını önemsiyor.

Tatlıses Çiğ Köfte bayilik almayı düşünen ve bu büyük aileye dahil olmak isteyen yatırımcılar için oldukça cazip şart ve maliyetler belirlenmiştir. Düşük maliyete yüksek gelir iddia eden firma, az riskli bir iş kuruluşu imkanı da sunuyor. Pazar sürekliği olan firmanın istekleri ve yatırımcıların karşılaması gereken bayilik şartlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Tatlıses markasının sahibi İbrahim Tatlıses kendi markasını sektördeki tecrübe ettiği deneyim ve tecrübeler ile geliştirerek sektörde lider konumuna ulaşmıştır. Franchising sistemi ile yatırımcılara para kazanma fırsatı sunan marka, yatırımcıların işini kolaylaştıracak çözümleri ve sürekli artan müşteri profili ile tercih sebebidir. Aşağıda Tatlıses Çiğ Köfte’nin bayilik şartları listelenmiştir.

  1. Tatlıses’in bayilik ağına katılan yatırımcılar işlerinde bağımsız olmaktadır.
  2. Marka tarafından geniş bir korumalı bölge verilmektedir.
  3. Herhangi bir işletme sorunu olduğunda marka desteğini sınırlamamaktadır.
  4. Ürün tedarik aşamasında sorun yaşanmamaktadır.
  5. Düşük maliyet ile daha fazla kazanç olanağı sunulmaktadır.
  6. Yönetim ve denetleme aşaması oldukça kolay ve akıllı bir sistemle yapılmaktadır.
  7. Bayilik yatırımı kısa sürede dönüşüm sağlamaktadır.
  8. Yeni şube açmak isteyen herkese öncesinde eğitim verilmektedir.

Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Firma iletişim bilgileri:

Tel: +90 212 324 63 63

Faks: +90 212 324 63 61

E-posta: info@tatlisescigkofte.com

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir