Menu

Tektat Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Tektat Çiğköfte; 2000 yılından beri sektörde hizmet vermektedir. İlk catering firması olarak kurulan şirket, ardından 2004 yılında çiğ köfte firması olarak da adını duyurmaya başlamıştır. “Tadımız tek farkımızı” sloganı ile etsiz çiğ köfte sektörüne giriş yapan ve her zaman hijyen kurallarına önem veren firma, franchising sistemi ile daha fazla kişinin kendi işinin sahibi olması imkanı tanıyor. Kalite ve hijyen kurallarından hiçbir zaman ödün vermeden üretim yapmaya devam eden firma, ürünlerini uygun fiyata müşterilerine ulaştırmayı temel amaç olarak belirlemiştir.

Tektat Çiğköfte bayilik

Etsiz çiğ köfte denince akla gelen firmalardan biri olan Tektat, hammadde seçimini organik ürünlerden yana yapmaktadır. Son sistem makinelerin kurulu olduğu fabrikasında gıda mühendisleri kontrolünde katkısız malzemelerle çiğ köfte üreten Tektat, yine vakumlama ve sevkiyat aşamasında da büyük bir titizlilik ile hareket etmektedir. Ürünler el değmeden hazırlanmakta olup, bayilere dağıtılmaktadır. Kaliteli iş politikası ile geleceğe yönelik de sağlam adımlar atan firma, her daim en kaliteli çiğ köfteyi en uygun fiyata ulaştırmayı ilke edinmektedir. Bu sayede her geçen gün müşteri portföyünü arttırmaktadır. %100 yerli gıda ürünleri kullanımına önem veren marka, Türk standartları çerçevesinde TSE onaylı malzemelerle üretime devam ediyor.

Tektat Çiğköfte bayilik olanaklarından yararlanmak isteyen yatırımcılar için gerekli şartlar belirlenmiştir ve her bütçeden yatırımcıya hitap eden bayilik paketleri sayesinde herkese iş sahibi olma avantajı sunulmaktadır. Şu an 20’yi aşkın bayisi ile birçok ilde faaliyet gösteren Tektat, birçok ilimize bu lezzeti taşımayı hedefliyor. Çiğköfte alanındaki tecrübe ve deneyimlerini yeni açılan bayileri ile de paylaşan firma, bayilerinin her zaman yanında olmaktadır ve gereken tüm desteği sağlamaktadır. Sizler de az bir yatırım ile yüzde 100 üzerinde karlı bir iş kurmak istiyorsanız, Tektat firmasının franchising avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tektat Çiğköfte Bayilik Şartları:

Temel paket, avantaj paket ve mega paket olarak 3 farklı çiğ köfte bayilik paketi bulunan Tektat, bu sayede her bütçeden girişimciye hitap ediyor. 6000 TL, 7000 TL ve 7500 TL olarak belirlenen bu paketlerde dükkan içi gerekli birçok ekipman mevcuttur. Aynı zamanda bayi açılış gününe özel olarak 50 kg çiğ köfte hediye edilmektedir. Seçilen çiğköfte bayiliği paketi 7 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Aynı zamanda çiğ köfte satışı eğitimi de ücretsiz olarak verilmektedir ve iş sahibinin daha fazla kar elde etmesi amaçlanmaktadır. Aşağıda yer alan bayilik şartlarını okuduktan sonra sizler de dilediğiniz bayilik paketini tercih edebilir ve Tektat ailesine katılabilirsiniz.

  1. Seçilen dükkanın 15 ile 40 metrekare arası olması birinci önceliktir.
  2. İşyeri konumunun yaya ve araç trafiği yoğun olan bölgelerde tercih edilmesi önemlidir. Bu kriter ciroyu önemli ölçüde etkilemektedir.
  3. Firmanın kurumsal kimliğine uygun dekorasyon olmalıdır. Bayi konseptleri dışına çıkılmamalıdır.
  4. Müşteri ilişkilerine önem veren ve ticari ilişkileri iyi olan, temizlik kurallarına önem veren, güler yüzlü personeli ile müşteri taleplerini karşılayan yatırımcıların başvuru yapması bir diğer temel şarttır.

Tektat Çiğköfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Tektat Çiğköfte iletişim bilgileri:

Adres: Esentepe Mah. 2389 Sok. No:91/B Sultangazi, İSTANBUL

Tel: 0 534 283 92 65

Tel 2: 0 546 207 53 14

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir