Menu

Zarif Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Günümüzde pek çok markayı tesiri altına alan bayilik sistemleri, markaların olduğu kadar bayilik alan firma sahiplerinin de yüzünü güldürmektedir. Bir markanın hizmet ya da ürününü belirli bir süre dahilinde,belli sınırlar içerisinde, farklı firmalarla anlaşarak hem yönetimde hem kaynak sağlamada hem de organizasyon alanlarında destek sunmasına bayilik sistemi adı verilir.

Bayilik sistemleri furyasına son dönemlerde katılan başarılı firmalardan birisi de Zarif Çiğköfte’dir.

Zarif Çiğköfte Hakkında Bilgi

İstanbul’un Aksaray’da semtinde bulunan ünlü lokantalarından birisi olan Zarif Et Lokantası’nda, 1990 yılında müşterilere çiğköfte alanında tecrübeli Sami Keskin Usta tarafından hazırlanan çiğköfteler ikram edilmiş ve müşterilerin bu çiğköfteyi çok beğenmelerinin ardından zaman zaman bu uygulama sürdürülmüştür. Daha sonra ise çiğköftenin hayranlarının çoğalması üzerine neredeyse bir ticaret haline gelen çiğköfte ikramlarının ardından bu işi başlı başına bir işletme adı altında yürütmeye karar veren Sami Keskin Usta, ilk dükkanını Gaziosmanpaşa’da açmıştır. Devam eden yıllarda gün geçtikçe kendini geliştiren ve büyümeye devam eden Sami Keskin Usta’nın dükkânı, 2013 yılına gelindiğinde ise neredeyse tüm Türkiye genelinde 80 şubeye ulaşmıştır.

Günümüzde çiğköfte sektörünün öncülerinden birisi olarak her daim en lezzetli çiğköfteleri müşterilerine hazırlayan Zarif Çiğköfte, bayilik sistemi ile kendisiyle birlikte çalışmak isteyen tüm girişimcilere büyük kolaylıklar sunmaktadır.

Zarif Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır?

Zarif Çiğköfte’den bayilik alabilmek için öncelikle firmanın resmî web sitesine girmek ve ‘’Bayilik’’ kategorisi altında bulunan alanda yer alan formu doldurmak gerekir. İsim, soy isim, telefon, şehir ve mesaj içeriği gibi bölümlere doğru bilgilerin girilmesinin ardından mesaj gönderme butonu üzerinden Zarif Çiğköfte yetkilileri ile iletişime geçilebilir.

Zarif Çiğköfte’ye yapılan bayilik başvurusu, firma yetkilileri tarafından detaylı olarak incelendikten sonra uygun görülmesi halinde başvuran kişiler ile iletişime geçilir ve bayilik konusunda şartlar üzerinden anlaşılarak girişimci kişi ya da firmanın bayilik sistemine dahil olması sağlanır.

Zarif Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Zarif Çiğköfte’den bayilik alabilmek için firmanın girişimcilere sunduğu bazı politikalar bulunur. Öncelikle bayilik sisteminde kesinlikle Franchise bedeli talep etmeyen firma, tek prosedürünü de Franchise sözleşmesi üzerinden ilerletmektedir. Girişimcilerin açacakları işletmelerin tüm gider harcamalarını ise yine girişimci firmanın karşılamasını isteyen Zarif Çiğköfte’nin tüm Türkiye geneli için bayilik isteyenlere sunduğu fiyatlar sabittir. Açılacak olan dükkânın yeri konusunda da belirli şartlar ortaya atan Zarif Çiğköfte, dükkân yerinin mutlaka işlek bir cadde ya da meydanda olmasını talep etmektedir.

Zarif Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Zarif Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Zarif Çiğköfte’nin Bayilerine Sağladığı İmkânlar

Zarif Çiğköfte kendisinden bayilik alan tüm firmalara, sağladığı ürünlerin tamamında gıda vakumu güvenliği ile hizmet verir. Yine benzer şekilde ürünleri üzerinden satış ve sevkiyat aşamaları esnasında barkod sisteminden faydalanır.

Bayilik açılışlarında verilmek üzere ikram çiğ köfteleri ise firma tarafından bayi sahiplerine ücretsiz gönderilir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir