Menu

Ziyafet Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları


Ziyafet Çiğ Köfte, 2005 yılında Arnavutköy’de ilk şubesi açmış olup gıda sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Sevilen yöresel lezzeti müşterilerin damak tadına uygun olarak harmanlayan marka kısa süre içerisinde artan talep ile birlikte şube sayısını arttırarak büyümeyi misyon edinmiştir. Bu lezzeti daha fazla kişi ile paylaşmak ve memnun müşteriler edinmek isteyen marka, çiğ köfte sektöründe öncü olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Ziyafet Çiğ Köfte Bayiliği

Ziyafet Çiğ Köfte kısa sürede bilinir çiğ köfte markalarından biri haline gelmiştir. İlk olarak İstanbul’da hizmet vermeye başlayan marka, ardından tüm Türkiye genelinde şube açmayı hedefleyerek bu hedefine de ulaşmıştır. Toplamda 440’dan fazla şube ile ülke genelinde faaliyet gösteren çiğ köfte markası, yurtdışından da franchising istekleri almaktadır. Yatırımcılar için karlı bir iş modeli ortaya çıkaran firma, ailesine yeni üyeler katmak için çok cazip kampanya ve imkanlar sunmaktadır. Yurtdışından gelen franchise taleplerini değerlendirme sürecinde olma firma, ülkemizin bu eşsiz lezzetini yurtdışına da taşımayı planlamaktadır. Çiğ köfte sektöründe yatırım yapmak isteyen girişimciler için esnek seçenekler oluşturan firma, bütçe dahilinde özel bir konsept ve pratik fikirler sunarak tüm yatırımcıların ekonomik bir iş modeli oluşturması için sürdürülebilir iş modelinde tercih edilen isimlerden biri haline gelmiştir. Ürün portföyünde sürekli iyileştirmeye giden ve yeni ürünler ile de müşteri memnuniyetini üst noktada tutmayı amaçlayan firma, alanındaki yenilikleri sürekli takip ederek müşteri sayısını da her geçen gün arttırmaktadır.

Çiğ köfte sektöründe 1 numara olmayı ve başarılarını sürekli kılmayı misyon edinen marka, bu vazgeçilmez lezzete özel baharatlarla farklı bir tat katarak ilk günden bugüne kadar hep beğenilmiştir. Taze, lezzetli, hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanan çiğ köfteler ile müşteri sağlığına önem veren firma, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Ziyafet Çiğ Köfte bayilik almayı düşünen yatırımcılar için her bütçeye uygun esnek bayilik seçenekleri sunuyor. Bayi ve stand konsepti olarak iki farklı franchise sistemi olan Ziyafet, güçlü dağıtım ağı ve tanıtım gücü ile de pazar sürekliliği olan bir marka olmuştur. Ziyafet ailesine dahil olmak isteyen yatırımcılar firma ile iletişime geçerek kendi bütçeleri dahilinde esnek ve ekonomik franchise paketinden yararlanabilirler.

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Ziyafet markasının marka bilinirliği ve çiğ köfte sektöründeki büyüme potansiyeli ile yatırımı hızlı bir geri dönüş sağlayan bayilik ağına dahil olmak isteyen tüm yatırımcıların müşteri trafiği ve kar sağlamalarına yönelik marka tarafından belirlenen bayilik şartlarını aşağıda liste halindedir.

  1. Firmanın yatırımcılarda aradığı öncelikli şartlardan biri finansal olanak ve iş tecrübesine sahip olmaktır.
  2. Seçilen mağazanın konsepti firma kurallarına uygun olmalıdır. En az 15 m2 genişlikte ve cephesi en az 3 metre olan, yürüyüş mesafesi ve cadde üzerinde bir mağaza seçimi önceliklidir.
  3. Mağaza lokasyon özelliği de firmanın talepleri arasındadır.
  4. Marka tarafından eğitim, danışma ve bilgi hizmeti verilmektedir.
  5. Reklam ve pazarlama desteği yeni yatırımcılara sağlanmaktadır.
  6. Eleman seçiminden açılış sürecine kadar firma takipte olmaktadır.

Ziyafet Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasından incelemek için tıklayınız.

Hemen bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Ziyafet Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Tel: 444 3 405

Faks: +90 212 667 5975

E-posta: info@ziyafetcigkofte.com

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir